270x77

Миколаївське ДП «СК «Ольвія» відвідали представники британської компанії NECTAR GROUP LTD

Сьогодні, 18 вересня, державне підприємство, розташоване у Корабельному районі міста Миколаєва, «Стивідорна компанія «Ольвія» відвідали представники компанії Nectar Group Ltd (Сполучене Королівство Великої Британії), що є однією в переліку компаній, заінтересованих у проекті концесії порту "Ольвія".

В ході зустрічі керівник державного підприємства «СК «Ольвія» Руслан Олейник презентував інвестиційний потенціал підприємства, зосередивши увагу на очікуваннях щодо будівництва на його території об’єктів, які б створювали додану вартість.

Представники Nectar Group Ltd мали можливість ознайомитися з портовою інфраструктурою, виробничими потужностями ДП «СК «Ольвія» та оглянути зони перспективного розвитку в ході оглядової екскурсії по території підприємства.

Нагадаємо, що завтра, 19 вересня, в Києві International Finance Corporation (IFC) презентуватиме проекти концесії портів Ольвія та Херсон для потенційних інвесторів, які мають намір взяти участь в майбутніх торгах із вибору концесіонера. Участь у цій зустрічі вже підтвердила низка національних та міжнародних компаній.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Добавить комментарий

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхДля отправки комментария, необходимо указать Имя и e-mail, либо авторизироваться через социальные сети.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: