Гучний сміх лунав на всю спортивну залу: у Корабельному відбувся районний фестиваль "Мама, тато, я – спортивна сім’я”

"Мама, тато, я – спортивна сім’я”
"Мама, тато, я – спортивна сім’я”

14 вересня в Корабельному районі міста Миколаєва (цьогоріч - у спортзалі школи № 48) відбувся традиційний районний фестиваль "Мама, тато, я – спортивна сім’я”.

У цьому році участь у змаганнях взяло сім сімей, які представляли різні установи, підприємства, організації, заклади, або ж просто виступали одноосібними представниками. 

Так, наприклад, палац культури «Корабельний» представляла родина Кузнєцових (Сергій Леонідович – керівник школи традиційного окінавського карате, а Наталя Сергіївна – керівник театру пластики та бойових мистецтв), яка вже не один рік бере участь у даному заході (на фото - ліворуч).

Про це повідомив Максим Коровай, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний».

Програма фестивалю складалася з цілої низки конкурсів, естафет, вікторин, під час яких сімейні команди набирали (або ж втрачали) залікові бали, за якими підбивався остаточний рахунок змагання. 

 

Естафети були найрізноманітніші, сім’ї змагалися як в повному складі, так і окремо татусі з татусями, матусі з матусями. Веселий настрій отримали всі присутні, гучний сміх лунав на всю спортивну залу!

Мама, тато, я - спортивна сім'я!

З метою популяризації здорового способу життя на базі ЗОШ №48, яка розташована у Корабельному районі сьогодні відбувся районний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Для участі в спортивному заході були залучені команди з різних установ, організацій, закладів району. Естафети були найрізноманітніші, сім’ї змагалися як в повному складі, так і окремо татусі з татусями, матусі з матусями. Веселий настрій отримали всі присутні, гучний сміх лунав на всю спортивну залу!Алла Луцька – заступник голови адміністрації вручила грамоти та призи з подарунками переможцям і учасникам фестивалю. Організаторами заходу виступили адміністрація Корабельного району та Молодіжна рада Миколаївського глиноземного заводу. А артисти ММПК «Корабельний» подарували всім присутнім вокальні номери.Дякуємо всім учасникам та переможцям за можливість винайти вільний час для участі, насамперед показати гарний приклад своїм дітям. Адже в здоровому тілі – здоровий дух!

Gepostet von Адміністрація Корабельного району am Freitag, 14. September 2018

 

Організаторами заходу виступили адміністрація Корабельного району та Молодіжна рада Миколаївського глиноземного заводу.

 

Святковий настрій заходу підтримували учасники студії естрадного вокалу «Звезда» Вікторія Тернова й Георгій Овсянніков, які виконали пісні: «Золушка» й «Красавчик».