Їхати через півміста, щоб написати заяву на відлов безпритульних собак, запропонували пенсіонерці з Корабельного району

В Корабельном районе свора собак напала на женщину, ей ампутировали руку
бродячие собаки

У комунальному підприємстві Миколаївської міськради "Центр захисту тварин" відмовились на підставі лише телефонного дзвінка виїхати за проханням 81-річної пенсіонерки з Корабельного району, щоб відловити безпритульних собак, які, за словами жінки, становлять для неї загрозу, нахабно проникаючи на територію її приватного домоволодіння по вул. Княжій (мікрорайон Балабанівка).

Про це йдеться у листі Алли Бабікової, яке надійшло на редакційну пошту «Корабелів.Інфо»:

"Якась недобра людина підкинула у сусідню заброшену господарями садибу (де розвелися хащі з бурянів та кущів) 2 дорослі собаки і 4 цуценят. Коли всі тварини добре проголодувалися, то стали вигризати дірки в металевій сітці, яка є загорожею моєї садиби, і почали проникати в мій двір в пошуках їжі, стали віднімати у моїх котів та собаки все, що знаходили в їх посуді. Я почала ховати від них собачий посуд, а вони почали наносити шкоду: цупити з двору різні речі і вже почали гавкати на мене, коли я проганяю їх, спасу від них нема ніякого.

Я звернулася до служби «Пункт стерилізації та передержки бездомних тварин» по телефону 47-21-93 (телефон КП ММР "Центр захисту тварин" - прим. ред.). Мені відповіли, що у них немає змоги забрати тварин і порадили звернутися до волонтерів по телефону 0503184801, останні відповіли, що вони теж не в змозі допомогти, немає у них ні техніки, ні умов для приюту собак.

Я знову повернулася до КП і одержала відповідь: треба особисто приїхати до служби, яка знаходиться за адресою: вул. Образцова, 1/2 (в районі старого ж/д вокзалу) з заявою і бути готовою заплатити за послуги (бензин, роботу) і т.п.

Мені, в зв’язку з моїм похилим віком та поганим станом здоров'я, ніяк не добратися до вул. Образцової", - написала пенсіонерка з проханням допомогти їй "розв’язати цей Гордіїв вузол".

У "Центрі захисту тварин", коментуючи дану ситуацію, повідомили:

"11.09.2018 року до КП ММР «Центр захисту тварин» надійшов телефонний дзвінок від громадянки щодо відлову собак з її садової ділянки. Оскільки відлов тварин з приватних територій є платною послугою, жінці було роз’яснено, що для написання заяви та складання договору про надання послуг потрібна її особиста присутність у офісі КП.

В ході розмови з’ясувалося, що тварини були підкинуті до сусідньої ділянки і не є власністю даної громадянки. Тоді жінці було запропоновано написати заяву на відлов собак для включення її заявки у графік. Жінка поскаржилася на те, що не в змозі приїхати до офісу і їй було запропоновано надіслати заяву будь-яким зручним для неї способом".

Зазначимо: згідно інформації, розміщеної на офіційному сайті Миколаївської міськради,
заявки на відлов та стерилізацію безпритульних тварин можна залишати за телефонами:

- 15-88 - служба оперативного реагування (цілодобово);

- 47-21-93, 47-21-92 - комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин»;

- 60-02-31 - адміністрація Корабельного району;

- 47-48-08 - управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Відлов безпритульних тварин проводиться відповідно до графіків. Уразі надходження заявки, що потребує оперативного реагування (агресія тварини, явні ознаки сказу), її відпрацювання здійснюється позачергово.