Талант-шоу, караоке, танцювальний батл і багато іншого: як у Корабельному районі відзначать День Прапора і День Незалежності

Шановні жителі й гості Корабельного району!

Наближаються величні дати історії нашої держави:
23 і 24 серпня!

23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» встановлено в Україні нове свято — День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня.

Вас запрошують долучитися до відзначення цього дня під час урочистостей "Прапор наш - вкраїни стяг шовковий", що відбудуться 23 серпня о 09:00 біля флагштоку, що встановлено на перетині вул. Металургів і пр-ту Богоявленського. 

Прийдіть цього дня і візьміть участь у церемонії підняття Державного Прапора України, висловивши свою повагу до одного із державних символів України та підтримавши славні традиції українського народу!

24 серпня виповнюється 27 років з дня, коли Україна здобула незалежність.

Спочатку День Незалежності України був оголошений 16 липня 1991 року, оскільки рівно рік тому, Верховна рада УРСР, головний на той момент законодавчий орган країни, прийняла Декларацію про державний суверенітет України.

Пізніше, 24 серпня 1991 року, Верховна рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Цей момент прийнято вважати датою утворення України в сучасному вигляді. Згодом цей доленосний документ був підтверджений громадянами України на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. У зв'язку з цим виникла необхідність змінити дату свята День Незалежності України.

І 20 лютого 1992 року Верховна рада України в своїй постанові "Про День незалежності України" зазначила: "З огляду на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє вважати день 24 серпня Днем Незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України".

Отже, починаючи з 1992 року, День Незалежності України став щорічно відзначатися 24 серпня.

Традиційно по всіх українських містах день проголошення незалежності нашої країни відзначається різноманітними заходами: святковими концертами, виступами артистів і музикантів, флешмобами, вернісажами, конкурсами, феєрверками, парадами.

Для всіх вас підготовлена яскрава шоу-програма "Як у нас на Україні", де кожен зможе проявити свій талант, привітати Україну з днем народження та гарно провести дозвілля у чудовій компанії друзів, а ще насолодитися талантами кращих аматорів художньої самодіяльності міського палацу культури "Корабельний".

"Головна умова святкування: прийди у вишиванці, продемонструй свій талант і привітай країну з Днем народження! Чекаємо на вас з нетерпінням 24 серпня з 18:00 на площі біля ММПК «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328)!" - повідомляють організатори.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Профессор Шариков
Профессор Шариков

Шоу и талант, это не совместимые вещи, шоу, это нравственная проституция, продажа чести и совести. Талант это работа, это творчество не ради денег, талант выше шоу и бездарных шмекеров выжимающих из него деньги. Талант признается народом, а шоу простой базар где нет ни совести ни чести. Вся Украинская политика это шоу где продается страна в которой пляшут глупые дети ради денег.

городовой
городовой

Ну понесло тебя, собакен, отгавкался до хрипоты... И дети тебе, блохастому уже не такие. Ты сначала свой выводок сделай, а потом людских суди, кретин.

Работник
Работник

Высрасвя? Теперь сожри свои экскременты

Я не робот
Я не робот

Детям хоть по маленькому флажку дадут? У хозяев в омерике на расходный сопроводительный материал не скупятся.

Житель Корабельного района
Житель Корабельного района

Опять у них там в Корабельном запор с названиями праздников!"Як у нас НА Україні!"-Що, не можна було назву нормальну придумати?Не НА Україні, а В Україні! Коровай!Включи свою фантазию!!!!

Корабельный
Корабельный

И просьба сделать уровень звука такой, чтоб от громкости барабанные перепонки не лопались. На прошлых праздниках находиться более 5 минут многим людям физически было не возможно.

Горожанин
Горожанин

стадо псевдопатриотичное

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: