За результатами рейду «Діти вулиці» в Корабельному районі, влада має намір взяти дві родини під соціальний супровід

жилье в неблагополучной семье
жилье в неблагополучной семье

З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, 16 серпня службою у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» в складі заступника голови адміністрації Луцької А.В., начальника служби у справах дітей Мамонтової О.Є., головного спеціаліста служби у справах дітей Кабацюри О.Л.

В ході рейду охоплено та перевірено умови проживання у 6 сім'ях, де утримується 11 дітей. З усіма законними представниками проведені бесіди профілактичного характеру з метою попередження соціального сирітства, запобігання нещасних випадків з дітьми та скоєння ними правопорушень.

За результатами рейду «Діти вулиці» в Корабельному районі, влада має намір взяти дві родини під соціальний супровід За результатами рейду «Діти вулиці» в Корабельному районі, влада має намір взяти дві родини під соціальний супровід

Законним представникам роз'яснено про адміністративну відповідальність, яку несуть батьки за неналежне виконання батьківських обов'язків.

За результатами рейду «Діти вулиці» в Корабельному районі, влада має намір взяти дві родини під соціальний супровід

За результатами рейду до Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді направлено клопотання щодо взяття 2 сімей під соціальний супровід.