"Навпроти - будинки, позаду - дитсадок", - мешканець Корабельного району щодо проблеми аварійних дерев

тополя возле дома по ул. Океановской, 40
тополя возле дома по ул. Океановской, 40

Михайло Конончук з Корабельного району звертає увагу "Контакт-центру при Миколаївській міській раді" на дерева, які, на думку парубка, треба спиляти, оскільки вони несуть загрозу місцевим мешканцям.

"Вул. Океанівська, 40, напроти І під'їзду (Корабельний район), дуже високі тополя, з великим нахилом, під час минулого дощу попадали багато гілок.

Треба терміново вирішити проблему. На мою думку, краще спиляти, так як кут нахилу досить високий, а напроти впритул - будинки, а позаду - дитячий садок", - написав Михайло Конончук у соціальній мережі facebook на сторінці "Contact Center при Миколаївській міській раді".

"Спиляти повністю бажано, так як таке деоево як тополь не є безпечним у тісному просторі та біля житлових будинків чи дитячих садочків. Жителі І підїзду зазначали, що у них вже є 2 листа з департаменту ЖКГ, де їм повідомляли ще півроки тому, що буде спил, але дій немає. Тополі не є безпечними деревами у житлових масивах та взагалі у місті, багато прикладів того, як ці дерева легко ламаються та псують вікна, транспорт, а іноді і самих громадян", - додав небайдужий мешканець Корабельного району.

Нагадаємо, ми писали: «Они нависают над домами, очень скрипят», — жительница Корабельного района просит обрезать верхушки тополей