Общество

"Навпроти - будинки, позаду - дитсадок", - мешканець Корабельного району щодо проблеми аварійних дерев

Михайло Конончук з Корабельного району звертає увагу «Контакт-центру при Миколаївській міській раді» на дерева, які, на думку парубка, треба спиляти, оскільки вони несуть загрозу місцевим мешканцям.

«Вул. Океанівська, 40, напроти І під’їзду (Корабельний район), дуже високі тополя, з великим нахилом, під час минулого дощу попадали багато гілок.

Треба терміново вирішити проблему. На мою думку, краще спиляти, так як кут нахилу досить високий, а напроти впритул — будинки, а позаду — дитячий садок», — написав Михайло Конончук у соціальній мережі facebook на сторінці «Contact Center при Миколаївській міській раді».

«Спиляти повністю бажано, так як таке деоево як тополь не є безпечним у тісному просторі та біля житлових будинків чи дитячих садочків. Жителі І підїзду зазначали, що у них вже є 2 листа з департаменту ЖКГ, де їм повідомляли ще півроки тому, що буде спил, але дій немає. Тополі не є безпечними деревами у житлових масивах та взагалі у місті, багато прикладів того, як ці дерева легко ламаються та псують вікна, транспорт, а іноді і самих громадян», — додав небайдужий мешканець Корабельного району.

Нагадаємо, ми писали: «Они нависают над домами, очень скрипят», — жительница Корабельного района просит обрезать верхушки тополей

Читайте новини першими

Связанные статьи

4 комментариев

  1. "...Кут нахилу дуже високий..." - хіба це погано? Найгірше, коли він найнижчий... Щось не так?

  2. Сухой тополь высотой с 9-этажный дом под забором детсада №133. Опасность как для воспитанников Д/С, так и для жителей двора Глинки 6,6-а,8. Особенно детей, т.к. он стоит именно в районе детской площадки двора. Учитывая участившиеся шквальные ветры будем ждать беды?! Несколько отписок в течении НЕСКОЛЬКИХ ЛЕТ в ответ на просьбу спилить уже получили. А воз и ныне там. Департамент ЖКХ и отдел благоустройства, за что зарплату получаете с НАШИХ налогов?! Дармоеды вместе с Цукановым и Сенкевичем.

  3. А наши чиновники заняты своими делами на службе, кофе распивают, им некогда заниматься проблемами города. Полусухие тополя, как и своры бродячих собак - это реальная угроза жителям города. В прошлом году в нашем доме жильцы собирали подписи что бы срезать тополи во дворе, они уже старые и в любое время могут обрушится. Так через месяц в конце дня приехала автовышка с бригадой, по быстрому обрезали нижние ветки и уехали. На вопрос, почему не срезают хотя бы наполовину, ответили, что они произвели кронирование и на этом все. Вверху деревьев так и остались большие сухие ветки и при штормовом ветре будут падать людям на головы. Да и сами эти тополя при сильном ветре практически достают до балконов нашей 9-ти этажки. Чиновникам глубоко плевать на проблемы народа, деньги разворовывают, к подъездам дома их привозят на машинах и собаки их не кусают. Жаль!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button