"Более 10 лет гонят и продают самогон в общежитии, а полиция на это "закрывает глаза", - жители Корабельного района

общежитие по пр. Богоявленскому, 340/1
общежитие по пр. Богоявленскому, 340/1

Жители общежития по пр. Богоявленскому, 340/1, расположенного в Корабельном районе города Николаева, жалуются на самогонщиков, которые здесь же варят, здесь же и продают опасное зелье.

"У нас тут веде одна сімя виробництво та продаж самогону. Уже не перший рік на них немає управи, а в них розростається житлова площа! Тече вода, світло, а платять усі. Крім того, розвелося повно пияків, які зранку до ночі тут висиджують, немає де з дитиною вийти. Самогон комусь іде в прибутки, а комусь - це материнські, жіночі сльози, сімейні сварки і драки, це дитяче спустошене дитинство, голодне і обідране, бо останні копійки ідуть на пляшку... Промишляє цим кімната № 217. У них було дві кімнати (217, 218), ще одну купили (219), плюс ще одну їм виділив наш любий горісполком. Не знаю, як в них це вийшло, є свої люди там (начебто син цих "варців" працював раніше в міліції).

Це відео було зняте близько року тому. Зараз вже женуть не на кухні, як раніше, а в одній з кімнат, щоб менше бачили.

Триває це мінімум 11 років! Вахта знає багато, але теж бояться. Продаж триває з 217-ї кімнати", - сообщил в редакцию "Корабелов.Инфо" один из жильцов дома.

Кроме того, жители этого так называемого "глиноземовского общежития" подготовили обращение к властям города следующего содержания:

"Более 10 лет гонят и продают самогон в общежитии, а полиция на это "закрывает глаза", - жители Корабельного района