У Галицинівськiй громадi вчилися боротися з корупцією (вiдео)

Наталья Панаший

Завершився дводенний тренінг з Антикорупційного компоненту громади Галицинівська ОТГ.

Засади державної антикорупційної політики в Україні сьогодні стали більш зрозумілими для наших активних громадян.

Визначення проблем в сфері корупції, перелік цілей та завдань по вирішенню проблем, механізми реалізації антикорупційної стратегії -це ті важливі теми про які Віктор Бобиренко спілкується з нашими громадянами.
В рамках співпраці з DOBRE, ми маємо можливість розширювати свої знання в напрямку антикорупційної політики в Україні.

Завершився дводенний тренінг з Антикорупційного компоненту громадиДякуємо тренеру Віктору Бобиренко, партнеру DOBRE, учасникам, що відповідально поставились до участі в заході та координатору Наталі Сафроновій.Чекаємо наступної зустрічі для визначення послуги в напрямку якої будемо працювати. За посиланням можна ознайомитись з тематикою заходуhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=196927824215541&id=116032368971754

Gepostet von Галицинівська ОТГ am Mittwoch, 4. Juli 2018

Засади державної антикорупційної політики в Україні сьогодні стали більш зрозумілими для наших активних громадянВизначення проблем в сфері корупції, перелік цілей та завдань по вирішенню проблем, механізми реалізації антикорупційної стратегії -це ті важливі теми про які Віктор Бобиренко спілкується з нашими громадянами. В рамках співпраці з DOBRE, ми маємо можливість розширювати свої знання в напрямку антикорупційної політики в Україні.

Gepostet von Галицинівська ОТГ am Dienstag, 3. Juli 2018

Галицинівська ОТГ