Оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки на Миколаївщині. За 10 червня - 10 пожеж на відкритих територіях

пожежа на відкритій території

На Миколаївщині не вщухають пожежі на відкритих територіях

На території Миколаївської області оголошено надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. Незважаючи на це, громадяни продовжують нехтувати елементарними правилами пожежної поведінки, що й призводить до виникнення пожеж в екосистемах.

З початку поточного року на відкритих територіях нашого краю людська недбалість спровокувала 454 пожежі, що майже на 40% більше в порівнянні з минулим роком.

Лише за минулий тиждень (4 - 10 червня) зареєстровано 60 пожеж.

За добу, 10 червня, підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 10 разів залучались до гасіння пожеж сухої трави, сміття у Березанському, Вітовському, Вознесенському, Новоодеському, Очаківському районах та місті Миколаєві. Вогонь пройшов площу понад 7,5 га.

Шановні громадяни! Будьте пильними! Завдяки спільним зусиллям та за дотримання правил пожежної безпеки ми збережемо область від нищівного впливу пожеж. У випадку загоряння звертайтеся за телефоном 101!

ГУ ДСНС України у Миколаївській областіНовости партнеров:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями. Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Для отправки комментария, необходимо указать Имя и e-mail, либо авторизироваться через социальные сети.