kloomba

Місяць Авторських Читань: у липні Львів прийматиме найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи

Вже традиційно, липень у Львові присвячений літературі. Найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи МАЧ учетверте в Україні (і вдев’ятнадцяте в Європі!) збирає упродовж цілого місяця найцікавіших авторів та читачів польської, чеської, словацької, української та турецької літератур.

Почесна гостя МАЧ 2018 – Туреччина, тож щодня у Львові зустрічайте турецьких письменників та письменниць, які разом зі своїми колегами з Польщі, Чехії, Словаччини та України мандруватимуть усіма містами фестивалю, і завершуватимуть своє турне саме у нас, у «Дзизі» на Вірменській, 35.

Про це до редакції "Корабелів.Інфо" повідомила Євгенія Нестерович, піар-директорка фестивалю МАЧ у Львові.

Місяць авторських читань, започаткований 1999 року у Брно видавництвом «Větrné mlýny», охоплює тепер 5 міст Центральної Європи. Щовечора впродовж липня у Львові, Вроцлаві, Брно, Кошицях та Остраві відбуваються два літературні вечори: один – для письменника з країн-господарок фестивалю, і один – з країни-гостя. МАЧ у Львові вперше відбувся у 2015; відтоді місто вже відвідали іспанська та грузинська делегації. Цього року приймаємо Туреччину – і це унікальна нагода дізнатися більше про таку, здавалося би, відому – а проте, часом занадто стереотипну у наших уявленнях культуру. Публічні інтелектуали та громадські активісти, письменники завжди знаходяться на вістрі суспільної чутливості, і можуть розповісти про свою країну те, що не покажуть новини та не напишуть в політичні чи економічні тижневики. Якщо хочете пізнати справжню Туреччину – МАЧ 2018 запрошує!

31 вечір для розширення власних горизонтів і знайомства з новими культурами, не виїжджаючи з міста – не проґавте таку нагоду. А якщо ви не у Львові – можете спостерігати за фестивалем наживо на facebook.

Українські учасники МАЧ 2018: Мар’яна Савка, Артем Чех, Кость Москалець, Богдана Матіяш, Оксана Була, Галина Ткачук, Світлана Поваляєва, Остап Українець, Юрій Завадський, Маркіян Камиш, Дмитро Лазуткін, Вікторія Амеліна, Остап Дроздов.

Центральноєвропейську лінію фестивалю представлять: Arnošt Goldflam (CZ), Orlová & Čichoň (CZ), Lucie Faulerová (CZ), Katarzyna Boni (PL), Daniel Majling (SK), Paweł Sołtys (PL), Petra Dvořáková (CZ), Jerzy Kronhold (PL), Vratislav Maňák (CZ), Dušan Vicen (SK), Vít Kremlička (CZ), Weronika Gogola (PL), Martin C. Putna (CZ) та інші.

Турецькі гості МАЧ 2018: Nedim Gürsel, Murathan Mungan, Behçet Çelik, Ayfer Tunç, Pelin Özer, Gonca Özmen, Şebnem İşigüzel, Sema Kaygusuz, Murat Uyurkulak, Hatice Meryem, Lale Müldür, Oya Baydar, Saygın Ersin, Özgür Mumcu, İskender Pala, Haydar Karataş, Aslı Perker, Tarık Tufan, Çiler İlhan, Necla Kelek, Yadé Kara, Haydar Ergülen, Tuna Kiremitçi, Gaye Boralıoğlu, Murat Özyaşar, Ayşegül Çelik, Faruk Duman, Efe Duyan, Gökçenur Cenge.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Я не робот
Я не робот

Какая нужная информация для жителей Корабельного района!

Николай
Николай

А ты что, цепью к батарее прикован? Нормальная инфа. Я например в отпуске буду, может и поеду. И тебе советую культурно развиваться, а не сопли тут пускать

городовой
городовой

А шарику нельзя "пост" оставить, ему гавкать надо без выходных и отпуска.

Я не робот
Я не робот

Ну, благодаря безвизу, ежедневному покращенню и заветам педра мальдивского на Елисейских полях каву попили, Венскую оперу посетили, осталось только до львыва на вирши зїздити!

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: