Общество

«Порив словам, незвіданим думкам»: у школах в Корабельному районі пролунав останній дзвоник (ФОТО, ВІДЕО)

Ось і промайнув 2017-2018 навчальний рік, пролунав останній дзвоник у школах Корабельного району, урочисто привітали випускників, які востаннє були учасниками шкільної лінійки.

«Школа, мій дім, моя родина,
Моя маленька рідна Україна,
Ти іскру радості даруєш нам,
Порив словам, незвіданим думкам.

Весело всміхається травень,
Бо скінчилась навчання пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.
Свято в школі, свято в школі!
День Останнього дзвінка!» — такими словами розпочалась лінійка у Миколаївській школі №29. Відкривав святковий захід хор молодших класів.

Директорка ЗОШ №29 Лариса Грицюк привітала всіх присутніх:

«…Цей навчальний рік був дуже насичений, вдалий для кожного із нас. Саме сьогоднішнє свято — це свято випускників. Діти, я бажаю вам, щоб дорога ваша була легкою і вдалою. Найдіть себе на ниві професії, знайдіть свої сім’ї, знайдіть свої професії, які будуть радувати вас, будуть не тільки вам до душі, а й годувати вас, підтримувати…

Приходьте до нас, не забувайте про те, що існує ваша школа, в якій ви були 11 років, і вся наша шкільна громада дуже зацікавлена в тому, щоб ви були достойними громадянами України.

Всіх вітаю: і 4-ий клас, який перейшов до школи 2-го ступеню і 9-ий, який перейшов до школи 3-го ступеню. Бажаю вам всім міцного здоров’я, терпіння, щастя, наснаги, хай кожен день для вас буде щасливим, веселим, а саме головне, не забувайте: головне — це є людське здоров’я, дбайте про нього і живіть, сповідуючи моральні принципи. Для нас усіх повинні бути головними такі поняття як честь, достоїнство, людяність, правда, права людини!..»

Після привітань Лариса Анатоліївна урочисто нагородила дипломами учнів, які в цьому році відзначились в шкільних олімпіадах та різних проектах.

 

 

 

Привітали випускників і першокласники, нагадавши старшим учням про те, що потрібно пам’ятати школу та своїх вчителів, які навчали їх усі 11 років.

Випускники влаштували флешмоб-сюрприз: вони станцювали запальні танці з педагогами школи.

«Якщо перед дальньою дорогою потримати голуба, а потім відпустити — то неодмінно усміхнеться доля, збудуться найзаповітніші мрії. Як символ миру і добра, для здійснення мрій випускники випускають голубів в довгу дорогу і легке життя», — пролунало на шкільному подвір’ї, і під оплески присутніх випускники відпустили птахів у політ.

«Найбільш урочистий сьогоднішній день не тільки для випускників, а й для їх батьків, адже це вони пройшли з ними усі 17 років життя!», — після цих слів дали своє благословення та настанови на майбутнє батьки випускників.

На завершення лінійки директор школи побажала усім гарно відпочити та з новими силами прийти у вересні в новий навчальний рік.

Ярослава Шевчук

Фото зі свята останнього дзвоника  у школі № 14 можна переглянути ТУТ.

Також пропонуємо нашим читачам переглянути відео з урочистої лінійки в гімназії № 3.

Связанные статьи

4 комментариев

  1. Дети, счастья вам и благополучия! Мирного неба и светлого будущего без этой власти!

    1. Деткам светлого будущего!!!!В отличии от вас, другого мнения…Нынешняя власть не допустила второго Даубасса и кровопролития в нашем родном Николаеве!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button