ОбществоПроисшествия

«Обірвали політ неземний», — патрульним у Миколаєві довелося вибити скло в машині, нетверезий водій якої намагався втекти

Про затримання водія, що у нетверезому стані керував автомобілем «Audi A4«, повідомив сьогодні, 23 квітня, командир роти патрульної поліції міста Миколаєва
Алекс Гарп.

Це було о третій ночі по вулиці Генерала Карпенко. Патрульним довелося вибити скло в машині порушника, коли той намагнався втекти від правоохоронців.

«Нормально розмовляли з ним, навіть двох свідків зупинили, щоб пройти освідуювання. А коли водій погодився їхати на Володарського, а я пішов писати пояснення свідків, то він стрибнув в авто і ледь не втік! Тут подяка іншому екіпажу на чолі з Nicolas Kiper’», — написав командир роти про цей випадок у соцмережі facebook.

«Ваше время пройшло», — стверджував водій з явними ознаками сп’яніння! Так само стверджує, що ми компенсуємо заміну нового скла! І знову поліцейських, причетних до цієї події, «буде звільнено».

По-перше, водія відсторонено від керування згідно статті 266 КУпАПу, авто на штрафмайданчику, а самого водія затримано по протоколу затримання згідно рідного законодавства. Ми і далі копи, а він вже пішохід))

По-друге, ст.56 закріплює можливість відшкодування за рахунок держави. Тобто треба «купити» висновок, що водій тверезий, відмінити протоколи по ст. 130 (керування п’яним) та ст. 185 (злісна непокора законій вимозі). І скласти потім відповідний запит на відшкодування. То вважаю, що вартість вікна буде в рази менше….

І в-третє, якщо він всіх звільнить, хто ж зафіксує виклик по його розбитому вікну?????
Так що памятайте, що авторитет має свою ціну!» — коментує Алекс Гарп випадок з нетверезим водієм.

Миколаївці в коментарях під повідомленням патрульного поліцейського зазначили, що вважають дії правоохоронців у цьому випадку правильними.

«Человек был уверен, что он второй после Бога…? Ну… максимум третий», — пише Олександр Ліпатніков.

«Если водитель — пьяное быдло, то нужно учить. Можно и радикально силой», — додав Кирило Ярило.

«Вчити навряд вийде… А щоб нікого не збив, то ми «обірвали його політ неземний», — відповів на це Алекс Гарп.

Нагадаємо, ми писали:

Разбив стекло автомобиля, патрульные достали из него неадекватного водителя – бывшего сотрудника ГАИ (видео);

“Пришлось выбить стекло и вытащить их из машины”. Задержание песчаных браконьеров в Балабановском лесу (ВИДЕО);

На пр. Богоявленском пьяный водитель пытался убежать от полицейских, а затем заперся в автомобиле

Тег

Связанные статьи

7 комментариев

  1. Хорошо.что никого не сбил придурок пьяньій.а то еще стал бьі телезвездой и его бьі показали по всем каналам в новостях. А потом он резко заболеет и из больницьі прямо домой. Как романчук и т п

  2. если этот мудило сел за руль пьяным.значит уверен в своих возможностях. а ментов уволят. уверен!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close