"Можливо, хтось ще був у цього "горе-лікаря". Мешканка Корабельного району розповіла, як медики змінили життя її дитини

поликлиника Витовской ЦРБ (ныне - горбольницы №5)

Мешканка міста Миколаєва Люмила Н., доньці якої лікар поліклініки у Корабельному районі діагностував захворювання хребта, прагне поділитися з нашими читачами своєю історією, бо вважає, що приклад з її дитиною може когось вберегти від можливих неприємностей.

Тож, публікуємо повідомлення жінки, яке вона надіслала до редакції "Корабелів.Інфо":

"Я хочу своєю розповіддю застерегти, та щоб на моєму прикладі люди були обачнішими. Два роки тому в моєї донечки заболіла спина. Ми, звісно, звернулися до лікаря-травматолога в поліклініці Корабельного району Попова Є. Оглянувши дитину, він направляє нас на знімок позвоночника. Після огляду знімків лікар ставить нам страшний діагноз: грудо-поясничний сколіоз 2 ступеню. Виписав нам носити пластмасовий корсет Шено. Я ще не дуже розуміла, що це. І, зібравши необхідні документи, звернулася в ортопедичний центр, де їх виготовляють.

Коли мені показали цю пластикову кольчугу і сказали, що її потрібно носити 23 години на добу... І декілька років! Я з жахом дивилася на той пластмас і розуміла, яке це знущання над дитиною... Відмовилась від нього і поїхала додому. Я хотіла, щоб дитина себе повноцінно почувала, і почала самостійно шукати альтернативу тій пластмасі. Купила коректор осанки та водила дитину на заняття з йоги, адже всі інші види спорту нам доктор відмінив, також і звільнення від фізкультури дав. В той час, коли її друзі займалися різними видами спорту, танцями, моя дитина зі сльозами на очах сиділа вдома і почувала себе інвалідом. Адже нам це все було протипоказано. В дитини почалися внутрішні комплекси, адже від малорухливості вона набрала зайву вагу.

Я вирішила звернутися в обласну лікарню. Зібрала знімки та записи в історії хвороб. Травматолог із обласної лікарні, оглянувши дитину, запитав, в якому положенні робили знімок. Я відповіла: лежачи на боці. Він був шокований, адже лежачи на боці позвоночник у кожного буде як англійська буква s. Зробивши правильно знімок, у дитини виявився... рівний позвоночник. Радості моєї не було меж, а донька зразу змінилася і стала впевненою і життєрадісною...

Я для того це все пишу: можливо, хтось ще був у цього горе-лікаря і теж помилково носить той страшний корсет Шено.

Висновок із цього можна зробити такий: щоб дізнатися про дійсний стан свого здоров'я, потрібно як мінімум три лікаря обійти. На жаль, вони теж помиляються, і ці помилки бувають непоправними. В моєму випадку все обійшлося добре".

Нагадаємо, ми писали: Девушка превратилась в “растение” после наркоза в больнице Корабельного района. Суд над врачом назначен на 16.04.18 (Видео)