Общество

Батальйон охорони, як і льотчики з Кульбакіно, завжди готові належним чином дати відсіч будь-якій загрозі (ВІДЕО)

«Кримські події березня 2014 року в багатьох цивільних могли створити враження, ніби сама по собі частина Повітряних Сил абсолютно беззахисна. Насправді ж це абсолютно не відповідає дійсності!», — повідомляють в соціальній мережі Facebook бійці 299 бригади тактичної авіації ім. генерала-лейтенанта Василя Нікіфорова, що базується в Миколаєві, у мікрорайоні Кульбакіно.

«Кожна частина Повітряних Сил у своєму складі має підрозділ, спеціально призначений для її охорони та оборони. Тож справа у навченості та рішучості командування й особового складу діяти так, як того вимагає Закон, Присяга і Статути Збройних Сил. Так, батальйон охорони 299 бригади тактичної авіації завжди готовий належним чином дати відсіч будь-якій загрозі. Задля чого особовий склад батальйону навчається і тренується аж ніяк не менш напружено, ніж головна ударна сила нашої бригади – її льотний склад. Хоч про людське вухо – значно тихіше», — йдеться у повідомленні.

Що ж до пілотів, то на сторінці військового підрозділу опубліковано цікаве відео з нещодавніх навчань Сухопутних Військ, в яких була задіяна і 299 бригада тактичної авіації ім. генерала-лейтенанта Василя Нікіфорова:

Су-25 на бригадно-тактичних навчаннях СВ

Трохи цікавого відео з нещодавніх навчань Сухопутних Військ, в яких була задіяна і 299 бригада тактичної авіації ім. генерала-лейтенанта Василя Нікіфорова

Опубліковано 299 бригада тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова Неділя, 1 квітня 2018 р.

 

Напомним, ранее мы писали: Готова к защите Украины. 299-ой бригаде тактической авиации, дислоцирующейся в Кульбакино, исполнилось 40 лет!

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
10 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии

Срочно нужен закон о недопустимости службы в армии людей репродуктивного возраста. Пусть в войнушку играют старички после 55-60 лет, а не молодёжь, которая еще не жила и не воспитала детей. Почему молодёжь должна гибнуть за интересы старых пердунов, не оставив своего потомства?

Пердунам уже тестостерон (вернее, его нехватка) не позволяет воевать. Чистая физиология. «Война — дело молодьіх, лекарство против морщин» (с)

€-пеец пише : «Почему молодёжь должна гибнуть за интересы старых пердунов, не оставив своего потомства?»

Ти зі своїм питанням звертався до вашого Путіна ?

А ты что, не можешь ответить, пока Путин не ответит? У тебя нет собственного мнения? Или ты его подчиненный, в смысле агент?

Срочно нужен закон о кастрации и повешании уродов разжигающих войны и ненависть к другим народам!! Только гнида заговорила о каком либо нападении в любом месте Земли сразу тупую башку рубать!!! комунякам в первую очередь, эта гниль есть одна из гадостей прошлого века и сейчас свою труху еще пытается воскресить!!

Логинов появился на горизонте а ты пасаси путину может он те ответит

вояки не понимают куда влезли

Куда?

Жаль пацанрв, ни за какой хуй погибнут благодаря параше

Себя пожалей, «житель»)))

Реклама на сайте
Back to top button