“За ветром бегу”… Серед кращих танцювальних колективів Півдня України – ансамблі з Корабельного району Миколаєва

виступ колективу "Водограй": композиція "За ветром бегу"

Нагадаємо: 30 березня 2018 року в Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся регіональний конкурс сюжетного танцю та малих форм «Dance Day», на якому свою творчість демонстрували кращі хореографічні колективи Півдня України.

Так, ми вже повідомляли, що у номінації «Сучасна хореографія» зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» палацу культури «Корабельний» (керівник – Наталія Кобельчук) посів почесне І місце у ІІ віковій категорії. Цю нагороду діти отримали за яскраво виконанні хореографічні композиції «Веселі сусіди» та «Політ мрії».

Але це ще не всі колективи-переможці з Корабельного району міста Миколаєва.

В VІ віковій категорії в номінації «Сучасна хореографія» І місце розділили:

– Студія танцю «Крок вперед» – Кульбакінський будинок культури Корабельного району міста Миколаєва;

– Хореографічний колектив «Преміум» – Березнегуватський районний будинок культури Миколаївської області;

– Творчий колектив «Bezslov» – Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів для дітей із порушенням слуху (Корабельний район міста Миколаєва);

У номінації «Естрадна хореографія» у ІІІ віковій категорії І місце здобув зразковий ансамбль танцю «Водограй» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (керівник – Світлана Чебан), представивши чудову хореографічну композицію «За ветром бегу», за яку отримали спеціальний приз конкурсу «За оригінальність сюжетної композиції», а також сольну танцювальну композицію «Ілюзія», яку виконала Тетяна Конович. Про це повідомив заступник директора палацу культури «Корабельний» Максим Коровай.

Усі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та пам᾽ятними подарунками.

Нагадаємо, ми писали: «Без слів»: танцівниці з Корабельного району м. Миколаєва не чують, але,
разом з іншими, перемогли в обласному конкурсі