Танцюристи Корабельного району привезли нагороди з всеукраїнського турніру «Кубок Таврії – 2018»


25 березня у Дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки №5 м. Херсону відбувся відкритий всеукраїнський турнір зі спортивних танців «Кубок Таврії – 2018», у якому взяли участь пари та окремі виконавці зі спортивно-бальної хореографії з п’яти міст України: Запоріжжя, Миколаєва, Олешків, Одеси та Херсону.

Серед учасників конкурсу були й колективи з Миколаївського міського палацу культури «Корабельний»: народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник – Юрій Крижановський) та клуб спортивного танцю «Елена» (керівник – Олена Заборовська).

Результати наших “бальників” тішать.
Пропонуємо вам, дорогі читачі, ознайомитися із ними:

КСТ «Елена»:

1 місце, 6 місце – Бричка Даніїл-Жовнірчик Анастасія;
2 м., 4 м. – Кудрін Максим-Ткач Аліна;
13-15 м. – Фомінський Даніїл-Бричка Софія;
16 м. – Дремов Дмитро-Горлова Поліна;
16-17 м. – Попельнюк Олександр-Померанцева Софія.

Народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія»:

1 місце: Коновалов Д. – Стрижикова К. – бебі деб/10;
Белинський Д. – Кузнєцова С. – діти шк/7;
Висоцький З. – Крижановська В.- юв1 шк/23;
Петренко Є. – Колосовська В.- юв2 Н/10;
Гінда Д. – Красильникова П. – юн1+2 шк/5;
Гінда Д. – Красильникова П. –юн1+2 Н/5;
Коновалов Денис – соло беби деб/26;
Марочканич Анастасія – соло діти шк/23;
Карденас Анастасія – соло юв1 шк/22;
Хруленко Анастасія – соло юв1 шк/22;
Ловчикова Вероніка – соло юв1 lat FS/4;
Кузнєцова Софія – соло діти шк/23;
Красильникова Поліна – соло юв2 шк/14;

2 місце: Петренко Є. – Колосовська В. – юв2 Е St/5;
Попова Софія – соло бебі деб/26;
Іванова Аліса – соло діти деб/36;
Стрижикова Кіра – соло бебі деб/26;
Нестеренко Дар’я – соло діти деб/36;
Карденас Олександра – соло юв1 Е St/2;
Ловчикова Вероніка – соло юв1 Е La/6;
Рибка Анастасія – соло юн1+2 Е La/10;

3 місце: Белинський Д. – Кузнєцова С. – юв1 шк/22;
Шкрабак Крістіна – соло бебі деб/26;
Шкрабак Крістіна – соло діти деб/36;
Белинська Мілана – соло бебі деб/26;
Нестеренко Дар’я – соло юв1 деб/30;
Рибка Анастасія – соло юн1+2 Д la/11

“Дирекція палацу культури бажає нашим танцівникам подальших успіхів і ще більше перемог та нагород”, – зазначив Максим Коровай, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний».