"Може, досить пропагувати катів українського народу?", - житель Корабельного району про хліб у супермаркетах


"Коли хтось думає, що війна далеко і нас мало стосується, то він глибоко помиляється. Війна - це не лише постріли та вибухи. Війна - це щоденне протистояння ворожій експансії в економічній, культурній та світоглядній площині".

Так зазначено у повідомленні мешканця Корабельного району міста Миколаєва Віктора Мниха в соціальній мережі facebook.

Чоловік обурений тим, що на полицях супермаркету бачить батон під назвою "Потьомкінський", докладно пояснюючи причину свого невдоволення:

"Миколаївські краєзнавці-патріоти по крихтах збирають архівні відомості з давньої історії українського причорномор'я, працюють над збереженням та популяризацією нашої славної минувшини, виходять нові книги з історії Миколаївщини - і це радує.

Однак і аполегети сумнозвісного русскава міра теж не сидять склавши руки. Після десятків тисяч жертв розв'язаної Росією війни проти нашої країни, вони й надалі активно намагаються "застовпити" за собою Миколаїв.

Сьогодні у супермаркеті "Фуршет" натрапляю на хліб "Потьомкінський" торгової марки "Булкін" - підприємство "Одеський коровай". Це те саме, коли б у Московському магазині зразка 1943 року продавали хліб "Фон Бісмарк". Яким буде наступний крок російських імперіалістів - хліб "Катерининський", чи хліб "Петро 1"?

Подібна ситуація у Миколаєві і у Корабельному районі зокрема. Наприклад, декомунізація чомусь не торкнулася торгової марки "Жовтневий хліб". Чому не "Вітовських хліб", чому не "Аркасівський"?

За великим рахунком, влада могла б тактовно та ввічливо підказати підприємцям, що варто іти в ногу зі змінами в нашій країні".

"Я можу помилятися, однак, пропонувати українцям продукцію "Потьомкінський хліб" - те саме, що плюнути на всіх нас, показати нам дулю в кишені: до дупи ваші книжки - ось кого треба пам'ятати і шанувати в Миколаєві - не Вітовта, не Аркаса, а Потьомкіна - сабіратєля зємєль русскіх.

Може, досить пропагувати історичні постаті катів українського народу?", - написав В. Мних.

Нагадаємо, ми писали:

Теперь в Корабельном районе будут улицы Океановская, Кобзарская, Святотроицкая, Национальной Гвардии… (Полный перечень переименований);

“Деукраинизация” по-николаевски: улицу Андрея Шептицкого переименовали в Традиционную. Сенкевич бегал советоваться в ОГА;

В Корабельном теперь не будет улиц Жукова, Ватутина, Ленинградской…