kloomba

"Може, досить пропагувати катів українського народу?", - житель Корабельного району про хліб у супермаркетах

"Коли хтось думає, що війна далеко і нас мало стосується, то він глибоко помиляється. Війна - це не лише постріли та вибухи. Війна - це щоденне протистояння ворожій експансії в економічній, культурній та світоглядній площині".

Так зазначено у повідомленні мешканця Корабельного району міста Миколаєва Віктора Мниха в соціальній мережі facebook.

Чоловік обурений тим, що на полицях супермаркету бачить батон під назвою "Потьомкінський", докладно пояснюючи причину свого невдоволення:

"Миколаївські краєзнавці-патріоти по крихтах збирають архівні відомості з давньої історії українського причорномор'я, працюють над збереженням та популяризацією нашої славної минувшини, виходять нові книги з історії Миколаївщини - і це радує.

Однак і аполегети сумнозвісного русскава міра теж не сидять склавши руки. Після десятків тисяч жертв розв'язаної Росією війни проти нашої країни, вони й надалі активно намагаються "застовпити" за собою Миколаїв.

Сьогодні у супермаркеті "Фуршет" натрапляю на хліб "Потьомкінський" торгової марки "Булкін" - підприємство "Одеський коровай". Це те саме, коли б у Московському магазині зразка 1943 року продавали хліб "Фон Бісмарк". Яким буде наступний крок російських імперіалістів - хліб "Катерининський", чи хліб "Петро 1"?

Подібна ситуація у Миколаєві і у Корабельному районі зокрема. Наприклад, декомунізація чомусь не торкнулася торгової марки "Жовтневий хліб". Чому не "Вітовських хліб", чому не "Аркасівський"?

За великим рахунком, влада могла б тактовно та ввічливо підказати підприємцям, що варто іти в ногу зі змінами в нашій країні".

"Я можу помилятися, однак, пропонувати українцям продукцію "Потьомкінський хліб" - те саме, що плюнути на всіх нас, показати нам дулю в кишені: до дупи ваші книжки - ось кого треба пам'ятати і шанувати в Миколаєві - не Вітовта, не Аркаса, а Потьомкіна - сабіратєля зємєль русскіх.

Може, досить пропагувати історичні постаті катів українського народу?", - написав В. Мних.

Нагадаємо, ми писали:

Теперь в Корабельном районе будут улицы Океановская, Кобзарская, Святотроицкая, Национальной Гвардии… (Полный перечень переименований);

“Деукраинизация” по-николаевски: улицу Андрея Шептицкого переименовали в Традиционную. Сенкевич бегал советоваться в ОГА;

В Корабельном теперь не будет улиц Жукова, Ватутина, Ленинградской…

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Леонтьев
Леонтьев

Когда коту, делать не#уй, он...

Дима
Дима

Ну коринфо, что за бред вы публекуете, да все берут хлеб и не смотрят на названия, а если человек выпел и обратил внимание, да всем пофиг как Называется хлеб, главное цена,

Magistr
Magistr

Виктор Мниха, ты зомбированный больной предурок. По меньше смотри зомбоящик!

Magistr
Magistr

Иди на хер мразь

Знаю...
Знаю...

Пи#дец...!!! Что других проблем не хватает? Или Вам просто нечем заняться???

- может поднимем людям пенсии???
- Вы что??? У нас ещё не все улицы переименованы...

Слишком известно
Слишком известно

Эбать это новость дня....Потёмкин ему не нравится...
Войну на Донбассе сюда вписывает...В истории не напишут "что вот такой вот крендель написал в корабелов инфо что ему не понравился потёмкинский хлебушек".
Сска вы там все такие курите что то ?

Я не робот
Я не робот

Майдауны, степень вашей упоротости зашкаливает! Сифилитический потомки галицаев, что вы делаете в нашем Николаеве? Чемодан, волы- схрон!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: