Губернатор Савченко недоволен, что николаевцы распространяют переписку погибшего Волошина

Алексей Савченко, фото "Новости-Н"

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко на своей странице в Facebook прокомментировал
самоубийство исполняющего обязанности директора КП «Николаевский международный аэропорт», летчика-Героя Владислава Волошина:

"Життя навчило мене тримати удар. Але найтяжче тримати удари, коли від нас йдуть справжні, порядні і світлі люди. Трагічна новина про смерть справжнього Героя і щирого патріота Владислава Волошина застала мене під час проходження курсу лікування і я досі не можу в це повірити.

Я добре пам’ятаю той липневий день, коли особисто познайомився з Владом. Це було після того, як Юрий Бутусов зробив інтерв’ю з Героєм-льотчиком, який був вимушений піти зі служби і шукати себе у цивільному житті. Принциповий. Гордий. Цілеспрямований. Добре пам’ятаю кожне слово нашої з ним розмови, після якої і запропонував йому розглянути можливість зайняти посаду в КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”.

Через тиждень було його офіційне представлення на посаді і одразу заздрісні погляди колишніх керівників підприємства, які побачили у ньому конкурента. Незважаючи на це, Влад будував плани на майбутнє, одним з етапів в яких був запуск миколаївського аеропорту. Але…

Вчорашня трагічна подія досі не вкладається в голові. Багато з тих, хто навіть не був знайомий із Владом і його роботою на підприємстві, почали розповсюджувати різну нісенітницю про якісь мільйонні тендери та інше. Дехто взявся тиражувати телефонну переписку Влада, як я зрозумів, з колишніми керівниками КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”, які й натворили на підприємстві казна-що.

Припиніть займатися незрозумілими речами. Є правоохоронні органи, які об’єктивно і неупереджено розберуться в тому, що сталося. Чекаю офіційної позиції від компетентних органів і всі, хто причетний до того, що сталося, незважаючи ні на які нюанси, обов’язково понесуть відповідальність.

Щирі співчуття сім’ї і рідним Героя. Ми разом повинні пережити цю тяжку втрату."

Как сообщалось ранее, летчик Владислав Волошин, исполнявший обязанности директора Николаевского аэропорта, покончил с собой в воскресенье, 18 марта, в квартире многоэтажного жилого дома по ул. Космонавтов в Николаеве. Он выстрелил себе в грудь из пистолета Макарова со спиленным номером. На момент самоубийства дома были все его близкие. Жена вызвала "скорую помощь", которая доставила тяжело раненного Владислава в БСМП. Несмотря на все усилия врачей, он вскоре скончался.

Позже в социальной сети была обнародована переписка застрелившегося и.о. директора николаевского аэропорта Владислава Волошина.