Пенсіонер у Миколаєві вбив свою співмешканку, після чого самостійно прийшов до поліції та зізнався у скоєному


До Заводського відділу поліції прийшов чоловік та повідомив, що близько години тому він зарізав свою співмешканку, а на підтвердження своїх слів, поклав на стіл черговому знаряддя злочину – скривавлений кухонний ніж.

Негайно за вказаною адресою прибули слідчо-оперативна група та керівництво Заводського відділу поліції. Оглядом місця події в кухні правоохоронці побачили тіло літньої жінки з ознаками насильницької смерті. Судово-медичний експерт виявив у загиблої 28 ножових поранень в області грудної клітини та тулуба.

Про це повідомляє Заводський відділ поліції ГУНП Миколаївської області.

На тілі загиблої судово-медичний експерт виявив близько 30-ти ножових поранень. Вбивця затриманий у порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Правоохоронці затримали пенсіонера в порядку ст. 208 КПК України та за узгодженням з прокуратурою повідомили про підозру у скоєному злочині.

Досудовим слідством встановлено, що затриманий вже раніше притягався до кримінальної відповідальності та одинадцять років провів в місцях позбавлення волі за вчинення аналогічного злочину.

Із показів сусідів з’ясувалось, що конфлікти між співмешканцями відбувались постійно і часто саме 58-річна жінка була їхньою винуватицею й навіть лупцювала підозрюваного.

Того дня між парою розгорнувся черговий конфлікт. Зі слів затриманого, він прийшов на кухню та попросив жінку дати йому поїсти, на що та у грубій формі відповіла відмовою, мовляв, буде годувати лише своїх собак, та відштовхнула. У відповідь на образу чоловік схопив кухонний ніж й спричинив співмешканці ножові поранення, які виявились несумісні з життям. Через деякий час вбивця взяв знаряддя злочину та відправився до поліції, де й зізнався у тому, що накоїв.

Ніж вилучено та долучено до матеріалів справи в якості речового доказу. Також з місця події правоохоронці вилучили скривавлений одяг затриманого.

За вказаним фактом слідчі розслідують кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство». Санкція вказаної статті передбачає покарання від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Триває слідство.