Переможний лютий: боксери з Корабельного району вдало закінчили зиму


“Срібло, бронза і численні перші місця: миколаївські спортсмени вдало закінчили зиму”, – повідомив до редакції інтернет-видання “Корабелів.Інфо” тренер боксерів Віталій Бакалець.

Перші змагання відбулися у Рівному 6 – 7 лютого. На Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорів та дівчат поїхало четверо дівчат від Миколаївської області, троє з них – вихованці тренера Віталія Бакальця. Ірина Рядченко, Оксана Ждовану та Діана Мартинюк провели достойно бої, щоправда нагороду здобула лише Оксана – вона привезло додому “бронзу”.

Наступним був чемпіонат України з боксу серед школярів у місті Бердянськ, куди поїхали дев’ятеро миколаївських спортсменів, із них з Корабельного району – Артур Алфімов (вагова категорія до 46 кг), Владислав Калашников (до 50 кг) та Максим Катеринич (до 68 кг). Усі тренуються у Віталія Бакальця.

“Ці змагання були непростими, скільки всі суперники – дуже достойні. Я задоволений боєм Влада, який, хоч і програв, але вистояв усі три раунди. І вистояв проти фіналіста чемпіоната України. Це той випадок, коли поразка проти сильного суперника має більше значення, між перемога над слабким”, – розповів тренер.

А найкращий результат додому привіз Максим Катеринич. Спочатку боксер блискавично вийшов у фінал, відправивши у нокаут свого суперника Євгенія Прудіуса із Черкаської області. У боротьбі “золото” Максим поступився Тимофію Крупко із Чернігівської області і став срібним призером змагань.

“Максим потрапив у групу запасу – тобто шанси поїхати на чемпіонат Європи у нього все ще великі. Це були його кращі змагання, він показав, що справжній боєць”, – прокоментував виступи юного боксера Віталій Бакалець.

Наприкінці ж лютого боксери із Корабельного району взяли участь у чемпіонаті Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву-6. Серед майже вісімдесяти учасників, 18 – наші спортсмени. Перші місця отримали Самойленко Євгеній, Мельник Роман, Гавриш Віктор, Сук Андрій, Петренко Микола, Філімонов Віктор та Микулич Антон. “Срібло” – у Зінкевича Максима, Петричко Артура, Кліменкова Максима та Каплі Віктора.

Ще один чемпіон, якого тренує Віталій Бакалець, – чемпіон Європи Дмитро Бенюх – тільки-но повернувся із зборів, які проходили в Івано-Франківській області. На боксера тепер чекають змагання у Болгарії.

Загагом, як відмічає тренер Віталій Бакалець, місяць був дуже продуктивним для всіх його вихованців. Далі – ще більше планів. Адже основні змагання і медалі – ще попереду.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, раніше ми писали: Боксери з Корабельного району – знову кращі: школярі-спортсмени вибороли путівки на Чемпіонат України