Не всім у Корабельному районі пощастило бачити 1 березня на своїх вулицях снігоприбиральну техніку

снег на улицах в Балабановке

Далеко не всім у Корабельному районі міста Миколаєва пощастило сьогодні, 1 березня, бачити на своїх вулицях снігоприбиральну техніку.

В снежном плену оказались
жители Корабельного района

Проспекти (Богоявленський та Корабелів) регулярно чистилися від снігу. Працювала техніка навіть і на деяких вулицях приватного сектору, особливо там, де їздять маршрутні таксі.

А от на “менш важливих” вулицях снігові заноси як були, так і залишилися. Впродовж усього дня снігоприбиральна техніка до них так і не доїхала.

Ось, наприклад, кадри, зроблені кореспондентом “Корабелів.Інфо” на вулицях мікрорайону Балабанівка:

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради сьогодні, 1 березня звітувала про хід виконання робіт з ліквідації наслідків снігопаду:

“Житлово-комунальними підприємствами району виконується очищення сходів, тротуарних доріжок та підхідних шляхів до під’їздів на території багатоповерхової забудови.

Із залученням ФОП «Кущ Є.В.» та громадських працівників, направлених з районного центру зайнятості, виконується очищення зупинок громадського транспорту по пр. Богоявленському та пр. Корабелів.

КП «Обрій-ДКП» виконує очищення внутрішньоквартальних проїздів та підходів до контейнерних майданчиків. Також у другій половині доби на очищення тротуарів вийшов трактор малої механізації.

Із залученням 14-ти одиниць техніки ТОВ «КАРС КЛІНІНГ», «МСП Ніка-Тера», НАРП, ПП «СТЕГ», «ВІК», «МТРЗ», КП ДЕЗ «Корабел», КЖЕП 24 виконується очищення доріг у приватному секторі району”.

“КП «ЕЛУ автодоріг» виконує очищення магістральних доріг району.

Роботи тривають”, – повідомляють в адміністрації.

пр. Богоявленський (навпроти ринку “Фенікс”)

 

Крім того, адміністрація Корабельного району вкотре нагадує про обов’язок підприємців та мешканців приватних домоволодінь очищати власну прилеглу територію від снігу.

“За невиконання зазначеного передбачено адміністративну відповідальність”, – йдеться в повідомленні.

[do_widget id=text-16]