kloomba

Жінка незаконно торгувала харчами на вулиці - тож потрапила до Корабельного райсуду

27 лютого 2018 року оприлюднено постанову Корабельного районного суду міста Миколаєва від 22.02.2018 р. щодо Світлани Михайлівни Вахнован - офіційно непрацюючої, заміжньої жінки, яка за адресою пр. Корабелів, 14 здійснювала торгівлю з рук харчовими продуктами (а саме: ковбасою вагою 7 кг, сиром вагою 3 кг, ковбасою-сосисками вагою 6 кг) в невстановленому місці і без відповідних документів, чим порушила правила торгівлі.

"Обвинувачена в судовому засіданні свою провину визнала та розкаялася, вказавши, що дійсно 13 січня 2018 року приблизно в 12:25 вона здійснювала торгівлю з рук ковбасою та сиром. Через брак коштів та постійні хвороби вона змушена йти на будь-яку роботу. В зв'язку з чим просила не застосовувати до ней адміністративне стягнення, оскільки вона знаходиться в скрутному матеріальному становищі, офіційного місця роботи не має, часто хворіє",  - зазначається у постанові.

Вислухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, вивчивши матеріали справи та надавши оцінку представленим доказам, суддя Олексій Непша находить доказаною її вину у вчиненні правопорушення.

Враховуючи, що обвинувачена не працює, стан її здоров'я незадовільний, вину визнала, розкаялася, раніше не притягувалася до адміністративної відповідальності, суд, зважаючт на малозначність правопорушення, постановив:

"Звільнити обвинувачену від адміністративної відповідальності, передбаченої ч.1 ст.160 КУпроАП, на підставі ст. 22 КУпроАП та оголосити їй усне зауваження".

Рішення суду набрало законної сили 06.03.2018 року.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: Против стихийной торговли в Корабельном районе провели очередной рейд: составлено 6 админпротоколов

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
€-пеец
€-пеец

Какой неслыханный гуманизм!

Кхе
Кхе

Усне зауваження... и немного колбаски, пару ящичков.

Шурик
Шурик

Ай , что ты , поймали "перступницу" - торговку . лучше бы ловили наркоторговцев и самогонщиков . Но нет , ведь участковые с самогонщиками в доле , их трогать нельзя .

Шурик
Шурик

Нашу страну погубит не незаконная торговля а коррупция . Продажные менты , продажные прокуроры , продажные судьи - это гниль которая разъедает наше общество изнутри .

€-пеец
€-пеец

Это не гниль. Это украинская элита. А ты - раб, которому дали возможность спустить пар а комментариях желтого таблоида. И то в определенных пределах.

Васыль
Васыль

Слово "элита" нужно брать в ковычки .

megapolis
megapolis

по поводу раба...так нельзя..ты и себя имееш в ввиду????

€-пеец
€-пеец

Раб, осознавший себя рабом и устыдившийся этого, уже не раб.

Жительница
Жительница

Такое ощущение,что она единственный человек,торгующий с рук.

ВАЛЕРИЙ
ВАЛЕРИЙ

процесс века

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: