7 разів судимий мешканець Корабельного району унадився красти каву з супермаркету, за що отримав новий "строк"

7 лютого 2018 року в Корабельному районному суді міста Миколаєва суддя Олексій Непша виніс вирок за матеріалами кримінального провадження щодо обвинувачення у крадіжці раніше судимого (7 разів)  миколаєвця з неповною середньою освітою, який вчинив нове кримінальне правопорушення через зовсім нетривалий час після звільнення з місць позбавлення волі.

Розглядаючи справу, суд встановив, що 28.11.2017 р. (близько 09:40) обвинувачений, перебуваючи у приміщені супермаркету «АТБ», розташованого за адресою: м.Миколаїв, пр.Богоявленський, 342/5, керуючись раптово виниклим корисливим умислом, зі стелажу з товарами таємно викрав належну ТОВ «АТБ-маркет» одну м'яку упаковку розчинної кави «Jacobs Monarch» масою 400 грамів вартістю 236 грн. 58 коп., сховавши її в свою куртку. Після цього обвинувачений перетнув лінію кас і покинув приміщення супермаркету, не сплативши грошові кошти за вказаний товар.

Крім того, 29.11.2017 року, обвинувачений, знаходячись у тому ж приміщені супермаркету «АТБ», діючи повторно, знов викрав зі стелажу з товарами таку саму упаковку розчинної кави, сховавши її в свою куртку. Далі історія повторилася.

"В судовому засіданні обвинувачений в інкримінованому правопорушенні свою вину визнав повністю та показав, що двічі, 28 і 29 листопада 2017 року після 09 год. 00 хв. приходив до супермаркету «АТБ» в Корабельному районі м. Миколаєва і в кожен з днів викрав по одній упаковці кави, які подальшому продав на ринку випадковим особам за 150 грн. кожну. У вчиненому розкаюється; перед судовим засіданням сплатив згідно фіскального чеку на відшкодування спричиненої шкоди..." — зазначається у вироку.

Суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.185 ч.2 КК України, та призначити йому покарання у виді арешту на строк три місяці.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Миколаївської області через Корабельний районний суд міста Миколаєва протягом 30 днів з дня його проголошення.

[do_widget id=text-16]

 

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Октябрьский
Октябрьский

Всё это прекрасно. Вот только многих больше интересует когда же получат реальные сроки наши так называемые "народные" депутаты, народность которых заключается только в присвоении средств этого самого народа, так же когда на реальный срок сядет в частности "честнейший" шоколадный пердизент Парашонка, меняющий на Яныка, но уже обогнавший его по уровню коррупции? Когда?!

Magistr
Magistr

Кофеман какой то

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: