kloomba

"Колотнеча" в селі Лимани: місцеві "князьки" зазіхнули на шкільну територію

В Лиманівській школі, що у Вітовському районі, має відбутися надзвичайна подія: обласною держадміністрацією та Галицинівською сільською радою в кінці 2017 року придбано спортивний майданчик зі штучним покриття. Та на зручній для його встановлення території (на території школи!) знаходяться лінії електропередач. В чиїм користуванні та в чиїй власності – питання суперечливе, тому ніяк не вирішується доля спортивного майданчика.

Переставити пару стовпів та спрацювати в інтересах людей було б надто просто, якби не протистояння, що відверто демонструвалось під час «об’їзду» території і місцевим керівництвом ОТГ, і очільницею освіти Л. Гулою, і педагогами та директором Лиманівської ЗОШ, і комітетом батьківського управління. Протистояння, причому відвертого і категоричного, як здалося, саме місцевою депутаткою Л. Дамаскіною (місцеві жителі знають її за попереднім прізвищем – Пилипас).

Можливо, «конфлікт інтересів», де керівник школи Олена Олійник діє в інтересах дітей, а пані Л. Дамаскіна – у власних інтересах, все-таки переважить заради підростаючого покоління та не перейде в організацію нищівного цькування, спрямованого на Олену Володимирівну. Гнів і ненависть – це той вітер, за яким може з’явитись буря. Кому вона потрібна? Навіщо «колотнеча» в селі?

"Дамаскіна Л.М. пропонує розмістити майданчик на іншому місці, де зараз ростуть більше 50 дерев горіхів. Дерева дорослі, стоять на обліку основних фондів школи і складають її «зелену зону». Враховуючи, що поруч з селом розташований Миколаївський глиноземний завод та 2 шламосховища, потреба в «зеленій зоні» життєво необхідна. Районна РЕС готова надати допомогу школі у вирішенні цього питання, але Дамаскіна Л.М. категорично відмовляється від перенесення лінії електропередач, чим позбавляє наших дітей можливостей зберігати та покращувати своє здоров’я.

...Ми отримали тотальний та нищівний контроль з боку місцевих "князьків". Дійшло вже до погроз директору школи звільненням", - зазначила Олена Олійник в листі до губернатора.

Ми надаємо копії листів, які директор Лиманівської школи відправила Олексію Савченку – голові Миколаївської ОДА, Івану Назару – голові Галицинівської сільської ради, панові Е. Галату – начальнику інспекції Держенергонагляду у Миколаївській області.

Джерело: "Право на ПРАВДУ"

[do_widget id=text-16]

 

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Жительница
Жительница

Ну так переставить столпы и линии электропередач-это же совсем другая тема.Это собственность Облэнерго.и не важно на чьей территории они стоят.

Вад
Вад

Не всегда

Гриша
Гриша

Пелипасы 3,14дорасы!!! Они уже зае.али весь Николаев! Эта семейка воров токо и занимается отжиманием имущества! Пелипаса недавно выпустили из СИЗО. Этот мутак сделал справки, ну а правосудие у нас сами знаете какое! Тем более для таких как пелипас, законов не существует!

Справедливый
Справедливый

На кол её суку посадить, а кол смазать дёгтем, и пока кол ей в жопу будет заходить пусть падла думает как заботиться о благе народа, а не о своём

Magistr
Magistr

Я вам хочу сказать у вас жителей куча всем надо собраться и стоять на своём ни полшага назад

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: