270x77

Миколаївець в підвалі розводив спирт водою, і під виглядом алкоголю відомих марок розвозив його по барам і магазинам

Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області, спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області виявлено підпільне виробництво алкогольної продукції з ознаками фальсифікату, а також тютюнові вироби без марок акцизного податку України.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.

Алкогольний «продукт» виготовлявся і зберігався у гаражному приміщенні, що належить мешканцю м. Миколаєва.

Так званий підприємець обрав незаконний та дешевий спосіб отримання надприбутку, незважаючи на можливі тяжкі наслідки для здоров’я людей від споживання спиртовмісної рідини.

Технологія виготовлення фальсифікату не складна - розведення спирту водою у пластмасових каністрах, в умовах антисанітарії. Розлиту у пляшки з фурнітурою відомих виробників України спиртовмісну рідину у подальшому реалізовували у магазинах, кафетеріях, барах м. Миколаєва та області.

"Громадяни купували горілчані вироби відомих брендів України, не підозрюючи, що дані напої виготовлялися за «спеціальною технологією» та можуть становити загрозу для життя і здоров’я споживачів», - зазначив Роман Кріль.

За його словами, у ході обшуків, проведених на підставі ухвал Центрального районного суду м. Миколаєва, із незаконного обігу вилучено 8426 пачок тютюнових виробів, 150 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції з марками акцизного податку, з ознаками підробки, понад 250 л спиртовмісної рідини, 390 л спирту та обладнання для виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів (спиртометри, лійки, шланги, пластикова тара, бочки, глюкоза), а також, автомобіль, який використовувався для перевезення фальсифікованої продукції.

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад півмільйона гривень.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.3 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що призвело до тяжких наслідків), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Тривають подальші слідчі дії.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: “Водка элитных брендов” из стеклоомывателя. СБУ блокировала масштабное производство фальсификата

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

6
Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхavatar
6 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
  Подписаться  
Уведомление о
Справедливый
Справедливый

Пока будет дорожать всё то что пользуется большой популярностью и спросом, пока это всё будут фальсифицировать и продавать. К примеру в относительно благополучные 2000-е вся эта фальсификация уверенно шла на убыль, т.к. люди могли себе позволить купить качественную продукцию, может быть и дороже, но со 100% уверенности в качестве.

Владимир Киршов
Владимир Киршов

Так самогон и то лучше.

Magistr
Magistr

Лучше пить самогон

Семен
Семен

Почему не пишите фамилии? В каком кооперативе? Видать опять осечка, как бывало ранее! Какой то ментяра этим заведует!!! Крыша!!!!!

пью только Немиров черный
пью только Немиров черный

вот когда начнут закрывать "заведения" где торгуют этим "спиртным" , тогда будет толк ... а эти "рыгаловки" известны всем.... все Смаки , Ровшан,у Гены на рынке, возле валютчиков на том-же рынке, у переезда (по обе стороны) ну и т. д. ...

пью только Немиров черный
пью только Немиров черный

а вообще это война с ветряными мельницами ..

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: