Миколаївець в підвалі розводив спирт водою, і під виглядом алкоголю відомих марок розвозив його по барам і магазинам


Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області, спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області виявлено підпільне виробництво алкогольної продукції з ознаками фальсифікату, а також тютюнові вироби без марок акцизного податку України.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль.

Алкогольний «продукт» виготовлявся і зберігався у гаражному приміщенні, що належить мешканцю м. Миколаєва.

Так званий підприємець обрав незаконний та дешевий спосіб отримання надприбутку, незважаючи на можливі тяжкі наслідки для здоров’я людей від споживання спиртовмісної рідини.

Технологія виготовлення фальсифікату не складна - розведення спирту водою у пластмасових каністрах, в умовах антисанітарії. Розлиту у пляшки з фурнітурою відомих виробників України спиртовмісну рідину у подальшому реалізовували у магазинах, кафетеріях, барах м. Миколаєва та області.

"Громадяни купували горілчані вироби відомих брендів України, не підозрюючи, що дані напої виготовлялися за «спеціальною технологією» та можуть становити загрозу для життя і здоров’я споживачів», - зазначив Роман Кріль.

За його словами, у ході обшуків, проведених на підставі ухвал Центрального районного суду м. Миколаєва, із незаконного обігу вилучено 8426 пачок тютюнових виробів, 150 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції з марками акцизного податку, з ознаками підробки, понад 250 л спиртовмісної рідини, 390 л спирту та обладнання для виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів (спиртометри, лійки, шланги, пластикова тара, бочки, глюкоза), а також, автомобіль, який використовувався для перевезення фальсифікованої продукції.

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад півмільйона гривень.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч.3 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що призвело до тяжких наслідків), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Тривають подальші слідчі дії.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: “Водка элитных брендов” из стеклоомывателя. СБУ блокировала масштабное производство фальсификата