«Хочемо легалізувати криптовалюту», – Департамент кіберполіції


Легалізація криптовалют дозволить кіберполіції зробити цей вид ділової активності контрольованим.

Про це в ефірі "Радіо Свобода" у програмі «Деталі» заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.

«Що стосується криптовалют, зараз ми розробили ряд пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і таке інше», – повідомив Гринчак.

Що варто знати про кіберзлочинців?Пояснює детально перший заступник начальника Департаменту кіберполіції України Олександр Гринчак

Posted by Оля Комарова on Donnerstag, 8. Februar 2018

«Дуже часто до нас звертаються із заявами про викрадення криптовалюти. Існують шахрайські схеми, коли власник електронного гаманця надає доступ шахраям до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство із використанням електронно-обчислювальної техніки. Людина ошукана, вона перерахувала якісь електронні кошти за якісь послуги і взамін нічого не отримала – це чисте шахрайство», – додав заступник начальника Департаменту кіберполіції.

Нині в Україні Національний банк, Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку й Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжними засобами. Це питання ніяк не врегульоване на законодавчому рівні.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали:
“Мобильники” украинцев атакует вирус, ворующий банковские данные, – киберполиция