270x77

«Хочемо легалізувати криптовалюту», – Департамент кіберполіції

Легалізація криптовалют дозволить кіберполіції зробити цей вид ділової активності контрольованим.

Про це в ефірі "Радіо Свобода" у програмі «Деталі» заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.

«Що стосується криптовалют, зараз ми розробили ряд пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і таке інше», – повідомив Гринчак.

Що варто знати про кіберзлочинців?Пояснює детально перший заступник начальника Департаменту кіберполіції України Олександр Гринчак

Posted by Оля Комарова on Donnerstag, 8. Februar 2018

«Дуже часто до нас звертаються із заявами про викрадення криптовалюти. Існують шахрайські схеми, коли власник електронного гаманця надає доступ шахраям до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство із використанням електронно-обчислювальної техніки. Людина ошукана, вона перерахувала якісь електронні кошти за якісь послуги і взамін нічого не отримала – це чисте шахрайство», – додав заступник начальника Департаменту кіберполіції.

Нині в Україні Національний банк, Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку й Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжними засобами. Це питання ніяк не врегульоване на законодавчому рівні.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали:
“Мобильники” украинцев атакует вирус, ворующий банковские данные, – киберполиция

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

4
Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхavatar
4 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
  Подписаться  
Уведомление о
Все так говорят
Все так говорят

Может давайте теперь всех кто имеет компьютер и налогами облагать? А потом налог на воздух введем, легализуем проституцию и казино. Будем как на западе жить, щачем на та эуропа.

Magistr
Magistr

Криптовалюта у нас не приживется хоч легализуй хоч нет сильно курс скачет у биткоина наши такого не любят баксы или евро вот наша валюта

Ляшко
Ляшко

Наша валюта гривна, а все остальное лохотрон!!

Дима
Дима

да вообще прогназируют что биткоин вообще ничего стоить не будет , он итак уже с 17 до 6 упал

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: