Общество

Знову оголошено конкурс на посаду начальника управління освіти у Миколаєві

Відповідно до вимог ст.10 Закону України
«Про службу в органах місцевого самоврядування»
виконавчий комітет
Миколаївської міської ради
(вул. Адміральська, 20)

ОГОЛОШУЄ

Конкурс на заміщення вакантної посади:
— начальника управління освіти Миколаївської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

— громадянство України;
— вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
— стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в сфері освіти не менше 5 років;
— післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління» (бажано);
— знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства, щодо діяльності Управління освіти, питань служби в органах місцевого самоврядування, нормативно-правові актів, що стосуються роботи у сфері освіти.

Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати наступні документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі;

2) копію паспорта громадянина України;

3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по-батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних партіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;

4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;

5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;

6) копію заповненої частини трудової книжки;

7) копію військово-облікового документа;

8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 37-09-55.

Термін прийняття документів- протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. 371, з 9:00 до 12:00 (понеділок-четвер). Номер телефону для довідок: 0512-370955.

Відділ кадрів Миколаївської міської ради

[do_widget id=text-16]

Нагадаємо, ми писали:Переможниця конкурсу Олена Удовиченко відмовилася стати начальником гороно. Бажаючих знов запрошують на цей конкурс

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

4 комментариев

  1. Лохинова на посаду!!!. Такого преданного рагуля вам не найти 100 лет, только Лохинов спасет образование в стране, через месяц все даже думать начнут на соловьиной мове и разговаривать барвисто - кольорово. Все ученики будут ходить в школу в вышиванках и шароварах. На каждой школе будет написано огромными буквами : Россия агрессор. Он , только он обеспечит подготовку нового поколения Укроарбайтеров для стран ЕС, и тупого мяса для АТО. Что еще стране и лично Лохиновскому богу Пете надо? Все проблемы в раз пропадут.

    Я ничего не придумал и не приукрасил, всё это его идеи высказанные в различных комментах на этом сайте

  2. Вот гешефту там как раз и при достаточно! Это снабжение школ, школ-интернатов, ПТУ. -Питание для детей (очень калорийное и разнообразное от спонсоров, правда дети его не видят) , материалы, одежда, обувь, бытовая техника, оргтехника, канцелярия, горюче смазочные, запчасти для автомобиле (если таковы прикреплены к школам) и многое другое о котором нашим родителям даже и не снилось. Так что профессор не спешите с кандидатурами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button