Общество

З масовим купанням, піснями та народними іграми відзначили у Корабельному районі свято Водохреща (ВІДЕО)

19 січня в парку «Богоявленський» жителі та гості Корабельного району міста Миколаєва з самого ранку і до обіду відзначали православне свято Хрещення Господнього, яке було влаштоване громадськими організаціями “Козацька громада м. Миколаєва” та «Родинне дерево Миколаєва», адміністрацією Корабельного району та державним підприємством «СК «Ольвія».

Додавали святкового настрою присутнім та підбадьорювали пірнальників до джерела музичні привітання творчого ансамблю «Океаночка» та інших артистів ДК «Корабельний», народні ігри та козацькі розваги. До того ж, всі охочі могли насолодитися гарячим узваром, приготованим організаторами в казані на відкритому вогнищі.

Потурбувалися сьогодні і про безпеку охочих пірнути у воду: на святі чергували рятівники-надзвичайники, працівники швидкої медичної допомоги та патрульні поліцейські, які були на стражі безпеки та правопорядку під час всього заходу.

 

Чоловіки та жінки, молоді та старі – охочих освятитися в джерелі було багато, навіть утворювалася черга. Люди приїжджали цілими колективами з підприємств, приходили дружніми компаніями, фотографували один-одного під час освячення в джерелі.

 

Більшість людей, які заходили у воду, вже мали практику пірнання на Хрещення, тому довгих вагань у них перед цим ритуалом журналіст «Корабелов.Інфо» не спостерігала.

Виходячи з джерела, люди мали гарний настрій. Деякі говорили про те, що ця процедура допомагає їм мати гарне здоров’я протягом усього року, тому вони кожен рік приходять до парку саме 19-го січня на Хрещення і пірнають у цілющу воду. Неохочі ж занурюватися у неї просто спостерігали з великою зацікавленістю за«відважними».

[do_widget id=text-16]

 

Крім того, люди сім’ями навіть з маленькими дітками приходили в парк «Богоявленський» до джерела, щоб не тільки розділити з присутніми радість святкування, але й набрати води з собою – аби вона і вдома дарувала їм здоров’я та сил.

До самого вечора люди ще йши та йшли до цілющого джерела…

Нагадаємо, ми писали:

К водосвятию в Богоявленске 118 лет назад собиралось более 5 000 народа

“Такої маси людей я давно не бачив”. Свято Водохреща у храмі в Корабельному у 2014 році

“Это день очищения”. Как в 2016 году в парке “Богоявленский” отпраздновали Крещение Господне (ВИДЕО);

Как жители Корабельного района отпраздновали Крещение в 2017 году

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

26 комментариев

 1. Ну и когда же уже ООО МСП "Ника-Тера" наконец-то воссоздаст реконструкцию парка"Богоявленский" с фонтанами и обустроенной купальней.Красивые и красочные проекты выдвигались жителями Корабельного района.Я даже планировал в этом году решится на Крещение окунутся в обустроенную и облагороженную по евро.стандартам купальню.Но нет..."было гладко на бумаге,да забыли про овраги".Народ и в этом году,как и в прошлом, окунается в воду вытекающую из ржавой трубы,где глубина-то по пояс максимум.Порт который ворочает миллионами в валюте,снова кинул жителей района,в котором загрязняет реку и экологию.

   1. Эта вытекающая из ржавой трубы канализация называется турецким фонтаном???Я думал это городской слив нечистот в реку.Фонтаны...как-то выглядят по другому.

 2. Все нормально і нікого швидка не забрала . А як лякали людей купанням у холодній воді . :-)

   1. Magistr пише : " В такой день не забирает" .

    Чому в такому разі аж ДВІ "швидких" стояло дві години ? Річ у тому , що хворі люди не ходять купатися у крижаній воді . А от дійсно хворим " швидка допомога" могла б врятувати життя . Але за чиєїсь вказівки аж дві карети "швидкої" стояли дві години і підстраховували червономордих кабанів .

    1. Ты и тут отличился ну стояли они дежурили и что

    2. Ты и тут отличился ну стояли они дежурили и что

     А то , что в Корабельном шесть машин с"корой" и треть из них просто стояла в то время , когда кому-то было плохо или очень плохо .

 3. И какое отношение это действо имеет к православному празднику Крещения Господня? На многих купающихся даже креста нет.

  1. Главное быть пиарщиком по жизни это вернее сказать, те кто хочет быть человеком по жизни не кривляются перед камерой и регулярно купаются в холодной воде, а всякая босота скачет и селфится для ютуба.

 4. Вообще то сегодня был рабочий день в Украине. Вас ничего не смущает? Швобла бездельников хлюпалась в грязной зараженной гепатитом воде в надежде исцелится и все это как бы празднично и нормально, а перед этим всю ночь бухали и славили спасителя.

 5. Интересно, а почему нет ни одного придурка с палкой селфи, это так современно и престижно.

    1. А фурия, это от понятия ФУ! воняет? Кроме вони ничего от тебя нет, фурия.

   1. Лохинов, ты уже зациклился, выпей таблетку от маразма, в прочем не поможет, это наследственно, от бабушки.

 6. Люди,ви що недолюблені і нещасні? Саме таке враження складається читаючи коменти.?!! Хай щастить всім, хто поважає себе і навколишній світ та прагне кращого. Зі святом)))

 7. Боже люди какие же вы епанутые на всю голову ! зачем писать [censored] .... Всем же пох епте

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button