З масовим купанням, піснями та народними іграми відзначили у Корабельному районі свято Водохреща (ВІДЕО)

19 січня в парку «Богоявленський» жителі та гості Корабельного району міста Миколаєва з самого ранку і до обіду відзначали православне свято Хрещення Господнього, яке було влаштоване громадськими організаціями "Козацька громада м. Миколаєва" та «Родинне дерево Миколаєва», адміністрацією Корабельного району та державним підприємством «СК «Ольвія».

Додавали святкового настрою присутнім та підбадьорювали пірнальників до джерела музичні привітання творчого ансамблю «Океаночка» та інших артистів ДК «Корабельний», народні ігри та козацькі розваги. До того ж, всі охочі могли насолодитися гарячим узваром, приготованим організаторами в казані на відкритому вогнищі.

Потурбувалися сьогодні і про безпеку охочих пірнути у воду: на святі чергували рятівники-надзвичайники, працівники швидкої медичної допомоги та патрульні поліцейські, які були на стражі безпеки та правопорядку під час всього заходу.

 

Чоловіки та жінки, молоді та старі - охочих освятитися в джерелі було багато, навіть утворювалася черга. Люди приїжджали цілими колективами з підприємств, приходили дружніми компаніями, фотографували один-одного під час освячення в джерелі.

 

Більшість людей, які заходили у воду, вже мали практику пірнання на Хрещення, тому довгих вагань у них перед цим ритуалом журналіст «Корабелов.Інфо» не спостерігала.

Виходячи з джерела, люди мали гарний настрій. Деякі говорили про те, що ця процедура допомагає їм мати гарне здоров’я протягом усього року, тому вони кожен рік приходять до парку саме 19-го січня на Хрещення і пірнають у цілющу воду. Неохочі ж занурюватися у неї просто спостерігали з великою зацікавленістю за«відважними».

[do_widget id=text-16]

 

Крім того, люди сім’ями навіть з маленькими дітками приходили в парк «Богоявленський» до джерела, щоб не тільки розділити з присутніми радість святкування, але й набрати води з собою – аби вона і вдома дарувала їм здоров’я та сил.

До самого вечора люди ще йши та йшли до цілющого джерела...

Нагадаємо, ми писали:

К водосвятию в Богоявленске 118 лет назад собиралось более 5 000 народа

“Такої маси людей я давно не бачив”. Свято Водохреща у храмі в Корабельному у 2014 році

"Это день очищения". Как в 2016 году в парке "Богоявленский" отпраздновали Крещение Господне (ВИДЕО);

Как жители Корабельного района отпраздновали Крещение в 2017 году

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: