Простори біля “Парижу” та “Лагуна”, новинки для дітей та собак: проекти по Корабельному району для “Громадського бюджету Миколаєва”-2018

молодежь

На Громадський бюджет м. Миколаєва було подано всього 117 проектів різної тематики (від облаштування громадського простору, дитячих та спортивних майданчиків, благоустрою скверів, дворів тощо, до створення умов для відпочинку та навчання для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами).

В Корабельном районе предлагали создать “Богоявленскую сечь” и генератор тумана

До голосування були допущені 76 проектів (з них 44 великих та 32 малих) загальною вартістю на суму 37 млн. 526 тис. грн.

До речі, проект про створення у парку “Богоявленський” табору з військово-патріотичного та національно-свідомого виховання “Богоявленська січ”, запропонований Сергієм Параскуном, було відхилено ще на етапі розгляду проектів експертною групою та не допущено до відкритого голосування.

Всего на финансирование инициатив горожан в 2018 году выделено 10 млн. грн.

Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.

Голосування буде проходити протягом 2-х тижнів: з 08.02.18 по 21.02.18 р. і має відбуватися за допомогою електронного ресурсу сторінки Миколаївської міськради та виділених міст (урн) для паперового голосування (місця будуть визначені до 01.02.18 р.).

Кожен мешканець міста зможе проголосувати за 2 проекти – один великий і один малий.

17 січня було проведено жеребкування з метою присвоєння особистого номеру проектам, які отримали позитивну попередню оцінку координаційної ради та підлягають подальшому розміщенню на офіційному сайті Громадського бюджету м. Миколаєва для проведення голосування.

[do_widget id=text-16]

 

Заступник голови райадміністрації Алла Луцька надала список проектів, які стосуються Корабельного району та пройшли експертну раду, отримавши нову номерацію:

Наступний крок – відкрите голосування. Давайте підтримаємо своїх земляків!

Повний перелік (список) проектів, які отримали позитивну оцінку за результатами розгляду експертною групою з питань Громадського бюджету м. Миколаєва та допущені до відкритого голосування, можна побачити ТУТ.