Через погіршення погоди пільговиків мають возити по місту без обмежень, а міжміські автобусні рейси через Миколаїв скасовані


Миколаївська обдержадміністрація, у зв’язку з погіршенням погодних умов, скасувала автобусні рейси через Миколаїв.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник управління інфраструктури Миколаївської ОДА Андрій Максименко:

Відмінені рейси (через Миколаїв):

20:25 Одеса-Харків
20:40 Одеса-Каланчак
21:05 Миколаїв-Київ
21:10 Одеса-Запоріжжя
21:10 Миколаїв-Харків
23:20 Одеса-Каланчак
19:05 Одеса-Курахово
23:50 Одеса-Дніпро

Також сьогодні, 16 січня, в обласній держадміністрації під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи та начальника управління інфраструктури ОДА Андрія Максименка відбулася нарада з перевізниками та власниками автостанцій Миколаївщини щодо врегулювання роботи у період складних погодних умов. Про це повідомляється на сторінці Миколаївської ОДА.

Присутніх було поінформовано про те, що за прогнозами синоптиків 17 – 18 січня на території Миколаївської області передбачаються значні опади снігу – до 40 см, а також перепади мінусової та плюсової температур, що може спричинити ускладнення руху на дорогах.

Крім цього, офіційно з 14:00 призупинено рух вантажного транспорту у бік Одеси.

Увагу перевізників також було звернено на важливість скорочення інтервалу руху в години «пік», аби люди довго не очікували транспорт на зупинках.

Оголошено також про потребу перевезення пільговиків без обмежень, укомплектування автобусів тросами та лопатами для допомоги інших водіям у разі потреби.

Окремо наголошено про надання до управління інфраструктури ОДА оперативної інформації від водіїв про стан доріг, затримку рейсів або їх відміну у зв’язку з погіршенням погодних умов.

[do_widget id=text-16]