Копійка і компанія: вже проведено 11 обшуків, готуються повідомлення про підозри


У Миколаєві правоохоронці викрили злочинну групу на чолі з депутатом Миколаївської міської ради, яка займалась систематичним розкраданням бюджетних коштів.

Прокуратура Миколаївської області підтверджує інформацію у ЗМІ про затримання  депутата Миколаївської міської ради Ігоря Копійки,  його сина, його помічника та двох керівників підприємств у сфері житлово-комунального господарства, які систематично займались розкраданням бюджетних коштів.

Помимо “оппоблоковца” Копейки
в деле по взятке фигурируют начальник ДЖКХ
Николаевского горсовета Палько
и депутат от “Самопомощи” Репин

У понеділок, 15 січня 2018 року, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області працівниками Управління захисту економіки Національної поліції в Миколаївській області, вищезазначених осіб затримано.

Ця злочинна організація діяла упродовж 2016-2017 років та систематично здійснювала розкрадання бюджетних коштів. Члени організованої злочинної групи, намагаючись приховати свою злочинну діяльність та уникнути відповідальності, запропонували працівнику прокуратури неправомірну вигоду у розмірі 250 тис гривень за закриття ряду кримінальних проваджень, які розслідуються слідчим відділом  Заводського відділу поліції за ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 255 КК України (заволодіння бюджетним коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно за попередньою змовою групою осіб, надання неправомірної вигоди службовій особі, створення злочинної організації).

Проявляючи принципову громадянську пропозицію та доброчесність вже вчетверте працівники прокуратури Миколаївської області не піддаються спокусі, та завчасно повідомлять керівництво регіональної прокуратури і сприяють у викритті хабародавців, які у такий спосіб прикривають свою злочинну діяльність.

У результаті проведення комплексу слідчих заходів усі особи були затримані у порядку ст.208 КПК України.

На даний час проведено 11 санкціонованих судом обшуків, грошові кошти вилучені, готуються повідомлення про підозри та вирішується питання про обрання усім фігурантам запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

[do_widget id=text-16]