Аби уникнути трагедії: рятувальники Корабельного РВ нагадують правила безпеки під час святкування Водохрещення

Водокрещение в парке "Богоявленский"
Водокрещение в парке "Богоявленский"

Незабаром в Україні відзначатиметься свято Водохрещення або Богоявлення Господнє. Традиційно, в цей день чимало вірян йдуть до водойм та купаються в крижаній воді, тим самим нібито повторюють обряд хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Існує повір’я, що вода в цей день цілюща, адже знаходиться під божественним захистом.

Рятувальники Корабельного РВ застерігають та наголошують, що не слід забувати про правила безпечної поведінки при занурення у крижану воду, аби уникнути трагічних наслідків. Та нагадують правила безпечного занурення у крижану воду:

- не проводити купання на не облаштованих для цього місцях;

- не занурюватись надовго у холодну воду, якщо немає попереднього досвіду, а пам’ятати, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму та погіршення самопочуття;

- не рекомендується занурюватися людям у яких існують протипоказання, зокрема при запальних захворюваннях носоглотки, серцево-судинної системи, центральної нервової системи, ендокринної сечостатевої системи, органів зору, органів дихання, тощо;

- не заходьте у воду в нетверезому стані;

- не залишайте дітей без нагляду дорослих;

- до води необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втраті чутливості ніг.

Відведене місця для безпечного купання у Корабельному районі буде розташоване на вул. Торгова, парк «Богоявленський», джерело.

[do_widget id=text-16]

 

Шановні мешканці Корабельного району! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпеки під час святкування Водохрещення, а також загальних правил поведінки на воді в зимовий період. Цінуйте своє здоров'я та життя!

В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Нагадаємо, ми писали:

К водосвятию в Богоявленске 118 лет назад собиралось более 5 000 народа

“Такої маси людей я давно не бачив”. Свято Водохреща у храмі в Корабельному у 2014 році

"Это день очищения". Как в 2016 году в парке "Богоявленский" отпраздновали Крещение Господне (ВИДЕО);

Как жители Корабельного района отпраздновали Крещение в 2017 году