Культура

Палац культури “Корабельний” виборов Гран-прі обласного конкурсу новорічно-різдвяних програм «ЧАРО-ДІЙ»

Починаючи з 1 листопада 2017 р., Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи проводив відбіркові етапи проекту новорічно-різдвяних програм «ЧАРО-ДІЙ».

Оргкомітет проекту «ЧАРО-ДІЙ» ретельно відбирав програми переможців для того, щоб потім презентувати їх жителям області за допомогою телебачення. Усі програми різні: за напрямками, за формами, але всі вони – дуже цікаві.

7 січня 2018 року були підбиті підсумки та нагороджені переможці.

Дуже приємно, що серед чималої кількості програм, запропонованих на розсуд оргкомітету, новорічна казка «Пригоди в Задзеркаллі» (режисер-постановник – Марина Брояк) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» визнана найкращою і удостоєна найвищої нагороди – Гран-прі.

До студії телеканалу «Миколаїв» на святковий запис передачі були запрошені Максим Коровай, заступник директора з культурно-масової діяльності та Світлана Москалюк, керівник художній міського палацу культури «Корабельний».

Ведуча програми Тетяна Скубченко, яка є й автором проекту «ЧАРО-ДІЙ», привітала переможців і вручила їм диплом «Гран-прі» за артистизм та краще режисерське втілення новорічної казки, а також ікону як символ миру та благословення.

Опубліковано Максимом Короваєм Пʼятниця, 12 січня 2018 р.

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button