270x77

Вихователь молоді у "ЛНР" змусив роздягнутися неповнолітніх дівчат у нічному клубі (Вiдео)

Якщо стежити за тим, що відбувається у терористичних "республіках", не треба бути особливо розумним, щоб відзначити, що російські куратори приділяють особливу увагу так званому "патріотичному вихованню" дітей.

Але якщо говорити про молодь, усі старання окупантів та колаборантів стають даремними, коли покоління віку 16+ задає собі питання: а що я робитиму далі?

Ті, хто просяк духом пропаганди, твердо розуміє, що треба їхати вчитися та працювати до Росії. А якщо казати відверто, то молодому поколінню жителів "ДНР" та "ЛНР" взагалі байдуже, де вчитися та робити кар’єри, аби не на окупованих та невизнаних територіях.

При цьому дипломи "ЛНР" та "ДНР" не визнаються жодною країною світу, а у Росії готові працювати лише із тими, хто отримав юридичні спеціальності але й то тимчасово. Фахівці-вихідці з ОРДЛО нікому та ніде не потрібні, а вдома ніякої роботи знайти неможливо. Хіба що воювати йти.

Треба визнати, що боротьбу за розум дуже багатьох дорослих та дітей Україна програла вщент. Втім, із молоддю все не так, оскільки виїжджати за кордони ОРДЛО хочуть 100 відсотків студентів та учнів старших класів.

Задля хоч якогось вирішення цієї проблеми для Кремля у Москві наказали створити громадські рухи для "правильного" виховання молоді. Візьмемо, наприклад, "ЛНР", як "державу", яка навіть по мірках недоутворень вважається аутсайдером.

З 2014-го тут працюють "молодіжний парламент", "молодіжний уряд" і "рада федерації профспілок", а також багато інших рухів для того, щоб створити якомога більше адептів "русского мира" зі сліпим бажанням вбивати українців.

Всі ці організації, а їх безліч, отримують окреме фінансування від Москви, та проводять сотні "патріотичних" заходів на рік.

Раніше формуванням молодіжного крила "ЛНР" займався громадський рух "Мир Луганщині", яке курував Ігор Коливан-Плотницький. Наразі ж ці функції перейшли до Пасечніка, що захопив владу у "республіці".

Треба зауважити, що методи "виховання" як при Жабо, так і при колишньому СБУшникові залишились суто радянськими – суцільне промивання мізків та читання лекцій студентам, а також нескінченні заходи для молоді в угарі пабєдобєсія. І куратори псевдоутворень, як представники країни-дегенератів та терористів, пишаються таким активним "вихованням" молоді, яку розгорнув Плотницький та продовжує Пасечнік.

Мабуть, розуміючи безвихідність ситуації і відсутність реальних перспектив для себе, студенти не сприймають постійне промивання мізків з боку влади псевдореспублікі і лише формально за вказівкою керівництва ВНЗ відвідують заплановані заходи з патріотичного і морального виховання.

Але ж пропагандистська риторика та всі розповіді про якусь мораль є лише великою ширмою.

Подивіться, наприклад, на вечірку підконтрольного "ЛНР" інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Здавалося б, звичайне для Росії паті, але ж Луганськ – Україна. І це просто дикість. Але ізюминка зовсім не в оголеній на публіці дівчині. Справа в тому, що цю оргію серед, до речі, неповнолітніх студентів організував ведучий Євген Мурильов. Після вдалої роботи у нічних клубах Луганська його запросили на "державний" телеканал "ЛНР" ведучим новин.

А знаєте, хто посунув Мурильова до новин? Керівник провідної молодіжної організації "ЛНР" Анастасія Воропаєва, яка є головою "молодіжного парламенту" при "народній раді" недореспубліки. Вона – завсідниця подібних вечірок із масштабними пиянками та оргіями.

Не краща ситуація й у Донецьку, де "виховують" молодь наркомани та проститутки, які хіба що трошки дорожче за луганських.

24tv.ua

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

11
Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхavatar
5 Цепочка комментария
6 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
  Подписаться  
Уведомление о
Василий
Василий

тут же видно, что женцина голая а не студентка, особенно в конце

Коля
Коля

Очень молодая женщина... Д.о.л.б.о.е.б....

Профессор Шариков
Профессор Шариков

Тю, и это все, да вы приедте в Коблево в ночной клуб, там вы увидите настоящий разврат и позу 69 посреди танцбола и за каждым углом пилеж конкретный, а это еще дети, они еще не видели Украино-Европейских ценностей.

Все бывает
Все бывает

Видали мы, как тебя там пилили конкретно, что да то да.

Профессор Шариков
Профессор Шариков

Маладес, как смешно и остроумно, судя по твоему нику "все бывает" пилили там именно тебя.

Все бывает
Все бывает

Ну что так толсто? В методичке не написано, как отвечать на троллинг своего троллинга? Ничего, научишься, собаки они такие, дрессируемые.

Игорь
Игорь

от куда ты всё знаешь?

Профессор Шариков
Профессор Шариков

А вообще, совсем грязно стали работать фейковбросчики от Стеця, Коробелов ufo содрало этот бред совсем не думая, а так по плану. Позорище, страна утопающая в разврате, марширующая в гей парадах гавкает по сторонам как вшивая собачонка.

Коля
Коля

Какого ты .Уя в этой стране сидишь? .убило...

Василий
Василий

Вшивая собака, это шариков

Виктор
Виктор

>Здавалося б, звичайне для Росії паті, але ж Луганськ – Україна.

Ого, Шерлок в деле.

Складывается ощущение, что у нас тут секса до брака нет вообще, где нибудь по углам трахаться - уголовное преступление, а вписки рейдят специальные подразделения, созданные для подавления разврата в обществе.
Не знаю, в каком стерильном мире живут люди, которые это публикуют. Хотя скорее всего они и сами в это не верят, но зато как громко и патриотично!
Когда уже люди поймут, что не в стране проблема, а в людях, и мы точно такие же, как (а может даже и хуже чем многие) наши соседи?

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: