«Ви свідомо обрали почесну професію”. В Миколаєві склали Присягу нові патрульні поліцейські


Патрульні міста Миколаєва прийняли у свою дружню родину 72 нових поліцейських, які сьогодні, 29 грудня, урочисто склали Присягу на вірність українському народові.

На урочистому заході був присутній Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Юрійович Савченко, який після привітальної промови вручив два сертифіката на отримання житла та відзначив п’ятьох співробітників патрульної поліції почесними відзнаками Голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня.

Про це повідомляє Патрульна поліція Миколаєва.

Начальник УПП міста Миколаєва Максим Ахрамєєв у своєму привітанні зазначив:

«Ви свідомо обрали почесну професію захисника правопорядку. Я радий вашому вибору в житті. Тому що нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей. Відповідайте новим вимогам та викликам часу! Я щиро переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, спрямуєте всі свої сили й здобуту професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення в благородній справі служіння Українському народові!»

Після урочистостей патрульні приймали вітання від своїх рідних, які з нетерпінням чекатимуть їх удома щоразу після несення служби.

 

Вже завтра, з ранку, новобранці приєднаються до патрулювання міста.

Довідка:

Серед 72 патрульних поліцейських — 13 жінок, 59 чоловіків, 3 учасника бойових дій. Всі вони успішно закінчили навчання та склали іспити.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: “Важно, чтобы полицейские обрастали опытом во время занятий, а не в реальных правонарушениях в нашем городе”