270x77

Сучасні гаджети отримала у подарунок від Артема Ільюка школа в Корабельному районі

Сучасні гаджети не втомлюються дивувати нас все новими можливостями. Їх можна застосовувати з великою користю, особливо в тому, що стосується навчання дітей. Одне з таких пристроїв – інтерактивна дошка – популярний електронний інструмент, який вивів роботу з проектором і комп’ютером на новий рівень, чим завоював велику популярність в шкільних установах.

Інформаційні технології займають пріоритетне значення в освітньому процесі школи № 29 міста Миколаєва.

Про це повідомляє на своїй сторінці у в соціальній мережі Facebook заступник директора з НВР загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 Світлана Братошевська.

"Зважаючи на нелегкий час, таке обладнання придбати без спонсорської допомоги неможливо. І тоді ми звертаємося до наших спонсорів. Такою людиною, яка переймається проблемами сучасної освіти міста Миколаєва, є народний депутат Верховної Ради Артем Олександрович Ільюк. Саме завдяки Вашій підтримці, Артеме Олександровичу, стало можливим придбання двох інтерактивних дошок "SMART Board" зі спеціальним програмним забезпеченням, двох мультимедійних короткофокусних проекторів з ноутбуками для кабінетів фізики та інформатики.

Під великим враженням були сьогодні після установлення комплексу в кабінеті фізики наші дев’ятикласники. Це надасть можливість учням засвоювати інформацію не тільки через аудіальний і візуальний канали сприйняття, але й через кінестетичний канал. Тому кожен школяр зможе інтуїтивно обрати найбільш зручний для себе спосіб сприйняття інформації.

Педагогічний, учнівський, батьківський колективи висловлюють слова подяки Вам, шановний Артеме Олександровичу, за підтримку та розуміння ініціатив школи №29 з модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу. Чекаємо зустрічі з Вами у стінах нашої школи!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ми писали: Освещение объездной, окна в ЦРБ, технику в школы… Артем Ильюк добился выделения 25 миллионов гривен на развитие своего округа

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Комментарии к новости:

  • АватарПрофессор Шариков says:

   Просто интересно, кого на этот раз подоил " Артемка-протри штаны", опять обрил бизнесменов, он на это мастак. Да, и дело идет к выборам мэра, тут уже ни чем не побрезгуешь, снимешь последнюю рубаху (правда не с себя). К стати его дебильный каток возле ДК Зоря опять мостят вместе с генделыками и наливайками. Начинает компанию "Артемка - наш мэр".

   9

   3
  • Аватар1111 says:

   А почему вы пишите только о 29 школе???? В нашем районе ещё и 47 школа получила такие доски.

   1

   0
  • Аватарженя says:

   илюк отжимало и вор! региОНАЛОВ ДОЛОЙ ИЗ ВЛАСТИ! ВЫБОРЫ НА НОСУ... всю биографию каждого депутата выложить для народа. у илюка на пожизненный срок потянет!

   2

   0
  • АватарНаблюдатель says:

   Расскажи-ка нам жменя, на какой срок потянут делишки нашего мордобитого отжимальщика Алёши, который будучи ментом, с какого-то момента вдруг миллионером стал, тёпленькое губернаторское местечко себе прикупил и теперь область стрижёт.

   1

   0
   • Аватарженя says:

    .уевый ты наблюдатель! речь идет об илюке. который более 10 лет стрижет николаев и декларирует миллион долларов наличкой! блюдатель...

    0

    0
  • АватарВасилий says:

   Зачем пиарить этого мудака

   3

   0
   • Аватарженя says:

    истинные слова!

    0

    0

Добавить комментарий

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхДля отправки комментария, необходимо указать Имя и e-mail, либо авторизироваться через социальные сети.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: