Сучасні гаджети отримала у подарунок від Артема Ільюка школа в Корабельному районі


Сучасні гаджети не втомлюються дивувати нас все новими можливостями. Їх можна застосовувати з великою користю, особливо в тому, що стосується навчання дітей. Одне з таких пристроїв – інтерактивна дошка – популярний електронний інструмент, який вивів роботу з проектором і комп’ютером на новий рівень, чим завоював велику популярність в шкільних установах.

Інформаційні технології займають пріоритетне значення в освітньому процесі школи № 29 міста Миколаєва.

Про це повідомляє на своїй сторінці у в соціальній мережі Facebook заступник директора з НВР загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 Світлана Братошевська.

"Зважаючи на нелегкий час, таке обладнання придбати без спонсорської допомоги неможливо. І тоді ми звертаємося до наших спонсорів. Такою людиною, яка переймається проблемами сучасної освіти міста Миколаєва, є народний депутат Верховної Ради Артем Олександрович Ільюк. Саме завдяки Вашій підтримці, Артеме Олександровичу, стало можливим придбання двох інтерактивних дошок "SMART Board" зі спеціальним програмним забезпеченням, двох мультимедійних короткофокусних проекторів з ноутбуками для кабінетів фізики та інформатики.

Під великим враженням були сьогодні після установлення комплексу в кабінеті фізики наші дев’ятикласники. Це надасть можливість учням засвоювати інформацію не тільки через аудіальний і візуальний канали сприйняття, але й через кінестетичний канал. Тому кожен школяр зможе інтуїтивно обрати найбільш зручний для себе спосіб сприйняття інформації.

Педагогічний, учнівський, батьківський колективи висловлюють слова подяки Вам, шановний Артеме Олександровичу, за підтримку та розуміння ініціатив школи №29 з модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу. Чекаємо зустрічі з Вами у стінах нашої школи!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ми писали: Освещение объездной, окна в ЦРБ, технику в школы… Артем Ильюк добился выделения 25 миллионов гривен на развитие своего округа