Старшокласниць у Корабельному районі прямо в школі навчали правильно накладати макіяж


Багато дівчат хотіли б пов’язати свою роботу з сферою моди, дизайну – і в цьому випадку варіантом може стати професія візажиста. Візажист – це в першу чергу, художник, який малює не на полотні, а на обличчі або тілі; віртуоз стильного образу справжньої особистості.

В рамках проведення «Тижнів професійних майстер-класів», на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №47 в понеділок, 18 грудня, була проведена презентація «Візажист» для учениць 10-х класів за участю майстра виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею сфери послуг Караманової Ганни.

Караманова Ганна розповіла про визначення кольоротипу людини, ази візажу (корегування і зорове поліпшення контуру обличчя, що виконується за допомогою різноманітних косметичних засобів), новітні методи та стилі навчання під час семінарів, майстер-класів. Поінформувала, що професія візажиста з’явилася порівняно недавно, тому основне навчання фахівці отримують на практиці.

Робота візажиста складається з двох етапів: коректування і поліпшення контура обличчя за допомогою макіяжу. Мода постійно змінюється, тому при накладенні макіяжа, візажист зобов’язаний враховувати не тільки індивідуальність клієнта, але й відображати напрями моди, підкреслюючи загальний стиль особи – стиль одягу і вміння поводити себе в суспільстві.

Шляхом майстер-класу Корабельний районний центр зайнятості та Миколаївський професійний ліцей сфери послуг надали можливість учням хоч на декілька хвилин відчути себе справжніми творцями краси.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали:
Оберіг, Вінні-Пух, родинні галстуки… Школа у Корабельному відзначає свій 65-річний ювілей (ВІДЕО)