kloomba

Гуманному ставленню до тварин вчили дітей, які принесли до школи в Корабельному районі своїх домашніх улюбленців

 

З метою розширення і уточнення знань учнів про котів та собак, розвитку їх пізнавального інтересу, уважності, пам’яті, кмітливості, виховання гуманного ставлення до тварин, чуйності, доброти, милосердя та вироблення вмінь спостерігати та доглядати за тваринами в рамках впровадження проекту «Біоетика» в 3-А класі школи №47 вчителем початкових класів К.І. Папахіною проведено інтерактивне заняття на тему «Гуманне ставлення до тварин».

Про це повідомляється на сайті Управління освіти Миколаївської міської ради.

З цікавістю та інтересом діти чекали на це заняття. Адже вони разом з батьками принесли до школи своїх домашніх улюбленців - котиків.

Результат заняття: діти замислились над тим, що домашні улюбленці - це не тільки розвага, а й щоденне піклування та догляд.

 

А закінчилось заняття словами:

«Перед тим, як брати тваринку додому, треба добре все продумати, чи зможете ви виконувати свої обов'язки постійно, протягом багатьох років. Запам'ятайте, що ви у відповіді за тих, кого приручили. Майте чуйне, щедре, велике і добре серце, щоб знайшлося в ньому місце і маленькій комашці, і тваринці!»

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали:
Оберіг, Вінні-Пух, родинні галстуки… Школа у Корабельному відзначає свій 65-річний ювілей (ВІДЕО)

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Профессор Шариков
Профессор Шариков

Результат заняття: діти замислились над тим, що домашні улюбленці – це не тільки розвага, а й щоденне піклування та догляд.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
А еще замислились над вопросом, сколько надо шкурок котят на шубку маме.
Жалкое мычание среди всеобщего уничтожения и прагматичного подхода к ценностям. Закон Дикого капитализма на Украине--- убей чтобы самому выжить!!!

Последние новости:

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: