270x77

У Корабельному районі військовослужбовці за підтримки програми НАТО отримали цивільні спеціальності

За підтримки програми НАТО українські військовослужбовці отримали цивільні спеціальності.

У навчальному центрі громадської організації «Ліга офіцерів» відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, які навчалися за напрямом «Менеджмент перевезень» у мікрорайоні Кульбакіне міста Миколаєва.

Про це повідомляє Адміністрація Корабельного району.

На тримісячних курсах, які проводив навчальний центр перепідготовки та соціальної адаптації за фінансової підтримки НАТО, навчалися й здобули нову спеціальність 23 військовослужбовці місцевого гарнізону.

Мета діяльності – підтримка в переході з військової до цивільної кар'єри військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань.

Студентами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що залишили лави ЗСУ протягом останніх трьох років. Частина студентів – це офіцери, що залишили лави ЗСУ 10 років тому, а потім були мобілізовані й залучені до АТО.

Ці курси забезпечили колишнім військовослужбовцям не тільки професійну перекваліфікацію. Слухачі курсів отримали корисну інформацію щодо механізмів створення власної справи, а також допомогу в працевлаштуванні.

Громадська організація «Ліга офіцерів» організовує та проводить навчання в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Запорізькій та Донецькій областях України, своєю діяльністю охоплює понад 20 населених пунктів. Найбільш затребуваними видами підготовки є спеціальності, пов'язані з економічним блоком, передусім з менеджментом, логістикою та комп'ютерними технологіями.

Усього в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців за останні 10 років навчальним центром «Ліги офіцерів» перекваліфіковано на цивільні спеціальності 1703 особи, понад 1200 слухачам курсів надано допомогу в працевлаштуванні.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: «Кто не согласен – доказывайте позицию в окопе», – Турчинов предлагает увеличить денежное содержание военных

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхavatar
  Подписаться  
Уведомление о
Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: