Общество

Переможниця конкурсу Олена Удовиченко відмовилася стати начальником гороно. Бажаючих знов запрошують на цей конкурс

Переможниця конкурсу на посаду начальника управління освіти ММР Олена Удовиченко написала заяву-відмову від зайняття вищезазначеної посади.

У середу, 13 грудня заява надійшла на адресу виконуючої обов’язки Миколаївського міського голови-секретаря Миколаївської міської ради Тетяни Казакової.

Про це повідомляє Управління апарату Миколаївської Міськради.

Нагадаємо, 6 грудня комісія для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах ММР після проходження екзамену та співбесіди кандидатами на посаду начальника управління освіти ММР рекомендувала Тетяні Казаковій призначити на відповідну посаду Олену Удовиченко як таку, що успішно склала іспит та пройшла співбесіду.

Також комісія рекомендувала зарахувати до кадрового резерву на посаду начальника управління освіти ММР Олену Осипову як таку, що успішно склала іспит та пройшла співбесіду.

Враховуючи вищезазначене, виконуюча обов’язки Миколаївського міського голови-секретар Миколаївської міської ради Тетяна Казакова звертається до Олени Осипової з проханням взяти участь в другому конкурсі на посаду начальника управління освіти ММР, який незабаром буде оголошено:

«Ми прорвали «блокаду» до управління освіти Миколаївської міської ради – кандидати, які взяли участь в першому конкурсі, показали себе з боку професіоналів та впевнених в своїх знаннях спеціалістів. Але я впевнена, що наразі є набагато більше бажаючих взяти участь в другому конкурсі на керуючу посаду в управлінні освіти міськради.

Я знаю, що багато хто не взяв участь в першому конкурсі через острах. Я кажу це усвідомлено. Тому я звертаюся до всіх, хто хоче спробувати свої сили в сфері освіти та довести свій рівень кваліфікації городянам міста, та запевнити миколаївців, що освіта міста змінюватиметься на краще під пильним керівництвом та контролем нового начальника. Ми повинні запевнити городян, що наше місто має великий потенціал в питаннях освіти».

Нагадаємо, ми писали: Оказалось, так можно. Ни одна из участниц конкурса на должность начальника гороно не соответствует выдвинутым требованиям

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

12 комментариев

 1. Странно всё это. Зачем участвовать в конкурсе, сдавать экзамены, проходить собеседование, чтобы потом отказаться от должности без объяснения причин...

  1. Все просто, когда ей озвучили откат, она поняла что не потянет. Это наши незалежные будни, так везде, где кизяками, где шоколадками, где гривнами, где баксами, но закон один, это ОТКАТ!!!

    1. Вы думаете что через гороно крутятся такие смешные суммы?

    2. Крутиться могут и сотни тысяч но какой же всетаки план 20$?

    3. СОБАКИ !!! А какие в садиках котлетки деткам лепят - как пуговицы. Чтоб вы, тварюки, подавились и ваши родные дети вместе с вами.

 2. Олена Олександрівна, як людина з гарними чеснотами, не виживе серед тих вовкодавів

  1. Там выживает сильнейший только сильный человек может нести наверх тяжёлый чемодан

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button