270x77

У Миколаєві стартував соціальний рух підтримки поліцейських "ТонкаСиняЛінія"

В Миколаєві стартував соціальний рух "ТонкаСиняЛінія". Головна мета концепції - підтримка поліцейських.

Започаткували рух у США. Перебуваючи з робочим візитом в одному з великих міст штату Техас - Х'юстоні, начальник Департаменту Миколаївської патрульної поліції  Євген Жуков почув цікаву історію:

«Власника мережі піцерій настільки вразила загибель офіцера поліції від куль злочинця, що він вирішив віддати всю виручку з продажі піци за день сім’ї загиблого. Того дня замовлень було стільки, що кур'єри не встигали їх доставляти - суспільство згуртувалось і таким чином продемонструвало підтримку сім'ї загиблого офіцера та поліції в цілому.

До доброї справи долучились офіцери поліції, які у свій позаробочий час розвезли всю піцу. Усю виручку, а це 324 000 доларів, передали сім’ї загиблого офіцера».

Зображення "ТонкаСиняЛінія" було на автомобілях, у деяких закладах та навіть просто на будинках. Виявилось, що це символ, який демонструє підтримку та довіру громадян США до поліції.

14 жовтня рух стартував у Київі за ініціативою засновника "Pizza Veterano" Леоніда Остальцева на базі закладів «Veterano Group».

7 грудня запуск "ТонкаСиняЛінія" відбувся в Миколаєві, і першим закладом, який підтримав поліцію, став ресторан «ОМЕРТА». Відтепер у закладі патрульні поліцейські зможуть замовити собі швидкий обід , який заздалегідь їм приготують після їхнього дзвінка, скористатись знижками, які були розроблені спеціально для поліцейських, також завітати на каву в теплу, дружню обстановку. Начальник патрульної поліції Миколаєва Максим Ахрамєєв подякував власнику закладу Олені Нойнець:

"Нам дуже приємно, що "ОМЕРТА" запропонувала підтримати ініціативу. Ця підтримка є дуже важливою, адже бути на варті спокою громадян – це головна наша задача, які ми виконуємо з гордістю, бувають моменти які виявляються нелегкими, але з такою підтримкою ми здатні на багато чого".

Принципи руху "ТонкаСиняЛінія".

Принцип перший: Я не порушую закон свідомо.
Принцип другий: Я допоможу патрульному поліцейському, якщо це буде необхідно.
Принцип третій: Символом «тонкої синьої лінії» я висловлюю повагу до патрульного поліцейського та очікую поваги до себе.

Начальник вручив працівникам ресторану символ руху, якому одразу знайшли його почесне місце. Сподіваємось, що "ТонкаСиняЛінія" у даному закладі - це тільки початок розвитку цього руху в нашому місті. Така підтримка надихає та надає сили та віри, що разом ми зможемо змінити наше місто на краще! - повідомляє Патрульна поліція Миколаєва.

Нагадаємо, ми писали: Драки, семейные скандалы, лежащие на улицах пьяные… Пасхальный день в Корабельном районе глазами патрульных

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Комментарии к новости:

  • АватарMagistr says:

   Палицаи будут пицу развозить ?
   Ну надеюсь хотябы это у них получится

   6

   2
  • Как обратиться в полицию, Так Толку ноль. Интересно если среди нас те, кому полиция реально помогла? Не буду всего подробно описывать, но как-то пришлось обратиться точка по вызову приехали и сказали сразу ну вы же знаете что вашим делом никто не будет заниматься? Я спрашиваю А чего же тогда приехали Ну Вы же вызвали нас. Мы обязаны отреагировать ...

   5

   0
   • АватарMagistr says:

    Есть те кому нагадила

    5

    1
    • АватарраС Дра says:

     Оштрафовали тебя небось, обида в душе?

     1

     3
   • АватарраС Дра says:

    Вам просто сказали правду! Было бы лучше если бы Вам лапши навешали, что вся полиция все бросит и будет решать ваши глобальные проблемы?

    1

    2
  • Аватар€-пеец says:

   Граждане, вы неправильно трактуете функции полиции. Это орган создан государством не для защиты граждан от граждан, а для защиты государства от граждан. Но, поскольку, полиция финансируется гражданами, этот орган делает вид, что он их защищает. Впрочем, это касается и других государственных структур.

   6

   0

Добавить комментарий

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхДля отправки комментария, необходимо указать Имя и e-mail, либо авторизироваться через социальные сети.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: