У Миколаєві стартував соціальний рух підтримки поліцейських "ТонкаСиняЛінія"


В Миколаєві стартував соціальний рух "ТонкаСиняЛінія". Головна мета концепції - підтримка поліцейських.

Започаткували рух у США. Перебуваючи з робочим візитом в одному з великих міст штату Техас - Х'юстоні, начальник Департаменту Миколаївської патрульної поліції  Євген Жуков почув цікаву історію:

«Власника мережі піцерій настільки вразила загибель офіцера поліції від куль злочинця, що він вирішив віддати всю виручку з продажі піци за день сім’ї загиблого. Того дня замовлень було стільки, що кур'єри не встигали їх доставляти - суспільство згуртувалось і таким чином продемонструвало підтримку сім'ї загиблого офіцера та поліції в цілому.

До доброї справи долучились офіцери поліції, які у свій позаробочий час розвезли всю піцу. Усю виручку, а це 324 000 доларів, передали сім’ї загиблого офіцера».

Зображення "ТонкаСиняЛінія" було на автомобілях, у деяких закладах та навіть просто на будинках. Виявилось, що це символ, який демонструє підтримку та довіру громадян США до поліції.

14 жовтня рух стартував у Київі за ініціативою засновника "Pizza Veterano" Леоніда Остальцева на базі закладів «Veterano Group».

7 грудня запуск "ТонкаСиняЛінія" відбувся в Миколаєві, і першим закладом, який підтримав поліцію, став ресторан «ОМЕРТА». Відтепер у закладі патрульні поліцейські зможуть замовити собі швидкий обід , який заздалегідь їм приготують після їхнього дзвінка, скористатись знижками, які були розроблені спеціально для поліцейських, також завітати на каву в теплу, дружню обстановку. Начальник патрульної поліції Миколаєва Максим Ахрамєєв подякував власнику закладу Олені Нойнець:

"Нам дуже приємно, що "ОМЕРТА" запропонувала підтримати ініціативу. Ця підтримка є дуже важливою, адже бути на варті спокою громадян – це головна наша задача, які ми виконуємо з гордістю, бувають моменти які виявляються нелегкими, але з такою підтримкою ми здатні на багато чого".

Принципи руху "ТонкаСиняЛінія".

Принцип перший: Я не порушую закон свідомо.
Принцип другий: Я допоможу патрульному поліцейському, якщо це буде необхідно.
Принцип третій: Символом «тонкої синьої лінії» я висловлюю повагу до патрульного поліцейського та очікую поваги до себе.

Начальник вручив працівникам ресторану символ руху, якому одразу знайшли його почесне місце. Сподіваємось, що "ТонкаСиняЛінія" у даному закладі - це тільки початок розвитку цього руху в нашому місті. Така підтримка надихає та надає сили та віри, що разом ми зможемо змінити наше місто на краще! - повідомляє Патрульна поліція Миколаєва.

Нагадаємо, ми писали: Драки, семейные скандалы, лежащие на улицах пьяные… Пасхальный день в Корабельном районе глазами патрульных