Николаевский губернатор Савченко рассказал, как собирается работать, когда станет префектом (ВИДЕО)

Савченко в Витовском райвоенкомате

Сразу после торжественного открытия Витовского районного военного комиссариата, состоявшегося в четверг, 7 декабря 2017 года, по адресу г. Николаев, ул. Ольшанцев, 66/4, глава Николаевской областной государственной администрации, поблагодарив всех, кто был причастен к этому событию, рассказал присутствующим о том, как он собирается работать, когда станет префектом.

– Ми з вами сьогодні пишемо історію нашої країни, будуємо українську соборну самостійну державу. Ніхто замість нас цього не зробить.

І вам хочу сказати: якщо б у мене було більше повноважень замість тих, які у мене є (їх у мене, на жаль, дуже мало), я б багато чого більше зробив.

Я сподіваюсь, що саме процес децентралізації, де через певний час ми повинні стати префектами і вже відійти від цих речей, якими я сьогодні займаюся, а займатися тою справою, в якій я фаховець, – я 24 години посвящу своє життя саме цьому. Я вам хочу сказати, що всі, всі силові підрозділи будуть наводити з ранку до вечора лад. От ви побачите…» – сказал Алексей Савченко.

 

[do_widget id=text-16]