В День Збройних Сил України в Миколаєві вшанували воїнів, які загинули в зоні АТО


6 грудня вся Україна відзначає День Збройних Сил – загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців.

Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6.12.1991 року «Про Збройні Сили України». Саме свято – День Збройних Сил України – було встановлено у 1993 році постановою Верховної Ради України від 19 жовтня №3528-XII.

Український воїн – це надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність –  далеко не порожній звук.

Тож, вітаємо наших мужніх захисників!
Всім воїнам, їх сім’ям та всім жителям бажаємо міцного здоров’я та миру!

В останні роки це свято стало чимось більшим для кожного українця, а особливо для тих, хто на Сході нашої країни захищає її від агресора. В Миколаєві, відзначаючи цей день, провели урочисте покладання квітів в пам’ять про загиблих в зоні АТО воїнів до меморіалу «Струни пам’яті».

Тут сьогодні зібралися близько двохсот чоловік, серед яких були військовослужбовці, чиновники, політики і прості миколаївці.

Делегація від ООО «Морський спеціалізований порт “Ніка-Тера» також взяла участь у міських заходах на честь Дня Збройних Сил України. Разом з представниками влади, міських та обласних структур, інших підприємств та організацій портовики вшанували загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та поклали квіти до меморіалу, – повідомили на підприємстві.

 

Цінуємо, шануємо та пам’ятаємо.

Нагадаємо, ми писали: Військовий парад, 300-метровий прапор, відкриття меморіалу загиблим учасникам АТО: День захисника України у Миколаєві