«Пишаємось! Вітаємо!»: команда авіаційної бригади з Корабельного району виборола першість з футзалу серед військових частин

Команда 299-ї бригади тактичної авіації (базується в Кульбакіно) «Штурм» виборола щорічну першість з футзалу серед військових частин Миколаївського гарнізону.

У вівторок, 5 грудня, у спортивній залі 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади відзначили День Збройних сил України турніром із футзалу на Кубок воїнів АТО «Пишаємось! Вітаємо!».

— команда «Штурм» 299-ї бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова;
— команда «Агат» 36-ї окремої бригади морської піхоти;
— команда «Десант» 79-ї окремої десантно-штурмової бригади;
— команда «Вікторія» в/ч А-3039 полку Національної гвардії;
— команда «Гіацинт» 406-ї окремої артилерійської бригади берегової охорони;
— команда «Фенікс» 198-го навчального центру ВМС;
— команда «Дельта» в/ч А-3130 Південно-військової морської бази.

Футболісти-військові вийшли на нагородження разом із дітьми військовослужбовців, які служать або були учасниками в зоні АТО.

Головний трофей першості дістається «штурмовикам» вже другий рік поспіль.

Друге місце цього року зайняли господарі турніру — команда 79 ОДШБ, третє — бійці нацгвардії.

Музичне оформлення та супровід змагань здійснено за безпосередньої участі працівників Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», — зазначає Максим Коровай, заступник директора ММПК.

[do_widget id=text-16]

Нагадаємо, ми писали: Готова к защите Украины. 299-ой бригаде тактической авиации, дислоцирующейся в Кульбакино, исполнилось 40 лет!