НАБУ открыло дело на Сенкевича — ему светит от 5 до 8 лет лишения свободы

Александр Сенкевич (фото "inshe.tv")

Национальное антикоррупционное бюро открыло уголовное производство и проводит расследование по факту деятельности отправленного в досрочную отставку городского головы Николаева Александра Сенкевича.

Об этом на своей странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил народный депутат Украины Сергей Каплин.

«Самопоміч» таки відповість за сміття. За моїм зверненням про зловживання владою відставленого миколаївського мера Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла відомості до ЄРДР. Розслідування в кримінальному провадженні проводить НАБУ.

Нагадаю, в день оголошення недовіри депутатським корпусом Олександр Сенкевич підписав контракт на виділення 10 мільйонів доларів бюджетних коштів на будівництво сміттєпереробного заводу.

Скріпив меморандум своїм підписом Сенкевич як «голова Миколаївської міської ради» від імені тої ж ради, яка жодних дозволів на цю оборудку не давала. При цьому фірма, якій мер-вигнанець пообіцяв міські кошти, не побудувала жодного сміттєпереробного об‘єкту і заснована недавно.

Стаття 364, яку інкримінують Миколаївському горе-градоначальнику, передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі. Сподіваємось тепер, що Сенкевич не уникне і не втече від відповідальності», – написал Каплин.