Міжнародна фінансова корпорація допоможе структурувати пілотні проекти концесії у морських портах, серед яких і “Ольвія”


14 листопада 2017 року Міністерство інфраструктури України та IFC (Міжнародна фінансова корпорація) підписали Меморандуму про взаєморозуміння. Метою співробітництва є розвиток державно-приватного партнерства в галузі транспорту та залучення інвестицій в інфраструктуру.

Залучення інвестицій — один із
пріоритетів Уряду. Заступник
міністра економічного розвитку
і торгівлі відвідав порт «Ольвія»

Відповідно до підписаного Меморандуму IFC допоможе структурувати пілотні проекти концесії у морських портах, серед яких є проект концесії ДП «Стивідорна компанія «Ольвія».

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян наголосив, що ці проекти мають величезне значення для України, яка є провідним експортером зерна, але через застарілу інфраструктуру міжнародна торгівля часто є затратною та трудомісткою.

“Інфраструктурні потреби України величезні. Нам необхідно залучити значні приватні інвестиції, щоб модернізувати інфраструктуру країни та вивести її на якісно інший рівень. Підтримка та технічна експертиза IFC допоможуть нам переконатися, що ми впроваджуємо найкращі можливі рішення ефективно та прозоро”, – підкреслив Міністр інфраструктури.

Підписання Меморандуму з Міністерством інфраструктури України – перший в Україні консультативний проект IFC з розвитку державно-приватного партнерства. Експерти IFC сприятимуть Мінінфраструктури в роботі зі створення ширшої законодавчої бази для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та допоможуть підготувати адаптовані до місцевих умов керівні принципи підготовки проектів ДПП.

Про це за інформацією прес-служби Мінінфраструктури повідомляє офіційний сайт ДП “СК “Ольвія”.

Нагадаємо, ми писали:

«Настроены оптимистично». Международные партнеры — о пилотном проекте по передаче в концессию спецморпорта в Корабельном районе Николаева;

«Ми доведемо, що за цим велике майбутнє». Міністр інфраструктури України Володимир Омелян — про державно-приватне партнерство;

За підсумками вересня 2017 р. на державному підприємстві «СК «Ольвія» встановлено абсолютний рекорд за 25 років