Губернатор Савченко снова возьмется за игорный бизнес на Николаевщине

губернатор Алексей Савченко

Председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко сегодня, 14 ноября, провел совещание с правоохранителями, местной властью и общественностью. Об этом руководитель области сообщил на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

Залы игровых автоматов спокойно работают в Корабельном районе, в т.ч. прямо напротив райадминистрации и прокуратуры

В ходе совещания “выяснилось», что на сегодняшний день на территории Николаевщины работают три крупные фирмы, и теперь правоохранители должны проверить какие нарушения были с их стороны.

«✔️Сьогодні ми з’ясували, що у нас на території області працюють три великі фірми – це «Національна лотерея», «Укрлото», «Золота підкова».

✔️Прошу Службу боротьби з економічною злочинністю підготувати мені довідку, які саме порушення ми маємо з їхнього боку, які терміни, які штрафи… Якщо ці порушення були непоодинокі, ми повинні це дослідити та скерувати листа до Кабінету міністрів України, до Міністерства фінансів про відкликання або припинення дій ліцензій для цих компаній.

✔️Звертаюсь особистим листом до всіх рад – органів місцевого самоврядування міст, районів, ОТГ, щоб вони на сесіях заборонили діяльність трьом перерахованим компаніям. Після отримання таких рішень ми вирішимо, що робити далі і як побороти це зло.

✔️Наголошую всім містам, районам та ОТГ: розірвати існуючі договори з гральними закладами, якщо вони є і стосуються комунальної власності. Дослідити по кожному населеному пункту і надати інформацію про всі ігрові заклади та так звані інтернет-кафе, які діють на їхній території.

✔️Підніміть документи по приватизації комунальної власності. Подивіться, як саме ця власність була приватизована, і чи виконуються завдання приватизації – для чого ці приміщення можуть використовуватись», – написал глава ОГА.

Ранее Алексей Савченко уже «накрывал» игорные заведения, однако многие такие учреждения прикрываются деятельностью лотерей и повлиять на них по Закону практически невозможно.

[do_widget id=text-16]

 

Напомним, мы писали: «Остается одно — коктейль Молотова», — жители Корабельного устали бороться с игровыми залами законными методами