Будьте обережні: на дорогах Миколаївщини очікуються тумани

туман

За прогнозом гідрометцентра, на дорогах Миколаївської області очікуються тумани. У зв’язку з цим, патрульна поліція Миколаєва звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними та обережними під час руху у складних погодних умовах.

Шановні водії! Не наражайте себе на небезпеку Дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість руху, утримуйтесь від різкого гальмування, порушень правил обгону, маневрування. Крім того, рухайтеся лише з увімкненими габаритними вогнями, ближнім світлом чи протитуманними фарами. В процесі керування автотранспортом радимо бути гранично уважними та обережними, з повагою ставитись до інших учасників дорожнього руху.

Шановні пішоходи! Будьте гранично обережними під час переходу проїзної частини. Не переходьте дорогу в невстановленому для цього місці, користуйтесь лише регульованими та нерегульованими перехрестями. Перед тим як перейти дорогу, потрібно впевнитись в безпеці свого маневру. При швидкому наближені до Вас транспорту зупиніться та пропустіть його. Крім того, у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходам необхідно виділити себе, мати на зовнішньому одязі світлоповертаючі елементи.

 

Тож, будьте пильними і уважними на дорогах, не нехтуйте Правилами дорожнього руху! Пам’ятайте, що Ваше життя та здоров’я залежить тільки від Вас самих!