Общество

Забрала дитину та зникла... Поліція розшукала миколаївську горе-бабусю, що втекла з внучкою, не повідомивши батьків

Поліцейські відшукали жінку з онукою завдяки громадянам, які по телебаченню побачили новину про розшук та звернулися до поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Миколаєві пропали безвісти жінка та її чотирирічна внучка. 4 листопада 2017 року 54-річна Соколова Людмила Лукінічна, не повідомивши батьків, забрала чотирирічну внучку Софію та зникла у невідомому напрямку.

Відомості за вказаним фактом були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України «Умисне вбивство», як цього передбачає процедура в разі надходження відповідних повідомлень, та негайно були розпочаті пошуки.

З метою якнайшвидшого встановлення місцезнаходження біглянок був зорієнтований весь особовий склад поліції Миколаївської та Херсонської областей України. Правоохоронцями були відпрацьовані безліч версій, куди б могли поїхати та перебувати жінка з дитиною.

Величезну роль у пошуках зіграли центральні та регіональні засоби масової інформації, завдяки яким правоохоронцям все ж таки вдалося встановити місцезнаходження безвісти зниклих.

Так, відеоматеріал з розшуку біглянок, який транслювався на одному з центральних телеканалів України, побачила мешканка м. Каховка Херсонської області. Як з’ясувалося, жінка, не знаючи ситуації, декілька днів тому здала пенсіонерці з онукою своє житло в оренду. Тож, побачивши з екрану телевізора світлини розшукуваних, негайно сповістила правоохоронців про їх місцезнаходження.

[do_widget id=text-16]

 

Розшукані Людмила Соколова та Софійка у супроводі працівників поліції приїхали до рідного міста.

На щастя, їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує. Поліція встановлює всі обставини та причини, що спонукали жінку піти на такий вчинок, — повідомили у Заводському відділі поліції ГУНП Миколаївщини.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Главное в статье так и не сказали . Причина воровства ребенка зомбирование населения Московским патриархатом . Бабушка поехала в монастырь ПЕРЕКРЕЩИВАТЬ ребенка , которого родители крестили в Украинской церкви . Вот до какого идиотизма и фанатизма приводит антиукраинская пропаганда московских попов . Понятное дело мать ребенка не будет подавать в суд на бабушку . Однако ,логичным шагом полиции было бы в судебном порядке удержать с воровки средства потраченные на розыск ребенка .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button